Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Nektek egy különle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Nektek egy különlegesség lenne egy heteró házas pasit orálisan kielégíteni? Vagy ez nem is olyan nagy dolog, nincs különbség?

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha erre gondolsz, akkor biszex vagy minimum, másrészt velem nem csalna meg senki senkit, az biztos.


Szóval a válasz, nem.

2021. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van! Rosszul tettem fel a kérdést. Inkább azt akartam kiemelni, hogy a pasi a nőkhöz vonzódik, és hogy egy másik homoszexuális pasinak ez izgatja-e a fantáziáját?
2021. dec. 31. 12:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
fent voltam 3 társkeresön,10-8 hetero pasi irt rám,hogy szo-pjam le öket,meg mást is akartak..volt akinek felesége volt,volt akinek 3 gyereke..azert ez durva adat volt számomra
2021. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 és szo.tál, jó volt, mit gondolsz utólag a dologról?
2021. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszító az a része, hogy van valakije, közben meg tőlem akár valamit.
2021. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tehát az a kérdés hogy te leszo..nád-e a heteró pasit, ha tetszik, nem az hogy ehhez ő mit szólna :)
2021. dec. 31. 12:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2021. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig vonzó a dolog, amíg a másik fél heteró valóban és elérhetetlen egy meleg pasi számára, pedig csorog rá a nyála.

Ha egy házas pasi kapható a dologra, az minimum biszex.

Szóval az az izgató, ha elérhetetlen az illető, annak ellenére, hogy vágysz rá.

2021. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as!

Te is tudod(remélem), hogy közülük egyik sem hetero, esetleg hetero életet élő bi/meleg srác.

Aki hetero, az mindennemű közeledését elutasítja egy másik férfinak.

Legalább a melegek ne vegyék már be ezt a nevetséges, "kíváncsi hetero" dumát.

Én is hordhatnék orrmányt, attól nem leszek elefánt, vagy lehetnék nővel, de az életben nem leszek hetero, mert a pasik vonzanak, és kész.

A kérdésre válaszolva: sokakat talán azért vonz a dolog, mert finoman nyaldossa az egójukat az, hogy ők bárkit képesek elcsábítani, de a fentebb olvasható okfejtésből következik, hogy hetero sráccal ez nem fog menni, csak olyannal, akiben valamilyen formában és mértékben biszexuális hajlam lelhető fel.

2021. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, különlegesen szar élmény. Nekem mindig kizáró ok, ha valaki csalni akar.
2022. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!