Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hagyod hogy a szádba élvezzenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyod hogy a szádba élvezzenek?

Figyelt kérdés

Kort is írj kérlek?

Én amúgy csak oda szeretek és meglep ha valakinek nem oké, de persze elfogadom. Csak néhány srácnak nem ok. Érdekel a statisztika :)


2021. dec. 26. 09:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a számba kapni :)

32/F

2021. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Aktív vagyok, szóval én ilyet nem engedek, viszont nekem eddig szinte mindenki engedte/kérte, szóval jórészt (legalábbis azt tapasztaltam) szeretik. :)
2021. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

Annak hagyom, akit ismerek. Nincs kedvem semmit se összeszedni, még szájherpeszt se. Mondjuk így ritkán is szopok már, de nem is vagyok nemibeteg, a szám sem sebes, nincs begyulladva semmi. Szóval megéri.

Sokan lyukról lyukra, szájról seggbe, seggből szájba járnak. Egy értelmesebb ember persze, hogy nem megy bele így ilyenbe.

2021. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Passzívként szeretem nagyon, ha a párom a számba élvez a végén. Neki is jó érzés ilyenkor, és nekem is. :)
2021. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
Én is amúgy meleg vagyok, de sokszor napokra elmegy a kedvem minden szex dologtól, ha ezt az oldalt olvasom. Olyan szinten gusztustalan kérdések és főleg válaszok vannak, hogy szinte visszajön a kaja tőlük. Boldog Karácsonyt...
2021. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
15 minek jössz fel ide és olvasgatsz ha nem bírod?
2021. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
A 15-ös válaszolónak részben azért igaza van szerintem, tényleg elég sok a bizarr, gusztustalan, kiábrándító kérdés, illetve válasz. Bár nem értem egyáltalán, miért éppen ide írta ezt be, mert ez pont egy teljesen normálisan megfogalmazott kérdés volt egy teljesen normális dologról (szájba élvezés).
2021. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem en dontok rola hanem akit szopok
2021. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagyom
2021. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 BB_ ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnálom, hogy a párom 7 év után se engedi, pedig fordítva volt már rá többször is példa. Egyetlen egyszer az egyik évfordulónk ünneplésekor hagyta. Nekem így az orál szex sosem teljes, de ez van.
2021. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!