Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passziv szerep nem megalázó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passziv szerep nem megalázó kissé?

Figyelt kérdés

Én BDSM ember vagyok.


Elgondolkodtam azon hogy azokban a melegekben akik passzivak vajon mennyi szubmissziv hajlam van.

Azok a bik, vagy melegek akiket én ismerek, és szubok, mind passzivak. A meleg vagy bi domok mind aktivak.

Lehet abban valami hogy megalázódás, megaláztatás mint szexuális örömforrás és a passzivság között van kapcsolat?



2021. dec. 3. 02:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én hetero vagyok, de mostanaban gyakran foglalkoztat a gondolat, milyen lenne, kiszolgaltatott helyzetben lenni, meztelen lenni egy ferfi elott ugy, h kenyszeritve vagyok, h bekapjam neki, engedjem, h a szamba elvezzen, le kelljen nyeljem neki, ki kelljen nyalnom a feneket , ami piszkos raadasul, es pucsitanom kellene, h azt parancsolna. Es en nem tehetnek ezek ellen semmit. Izgat.
2021. dec. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyes, nagyon nem vagy heteró...
2021. dec. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én biszex vagyok, és nem érzem megalázónak ha leszopom a másikat.
2021. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni szerepfelfogás és hozzáállás kérdése, hogy kinek megalázó és kinek nem. Vannak, akik pont a megalázást szeretik benne, szeretik, hogy irányítják őket, uralkodnak felettük, dominálnak felettük. Míg mások szerint teljesen egyenrangú a két fél, harmóniában vannak egymással, kiegészítik egymást, mint a jin és a jang vagy az érme két oldala, ahol egyik sincs meg a másik nélkül. Ez esetben nincs dominancia, nincs alá- és fölérendeltség, hanem ketten alkotják meg a harmonikus EGÉSZet. Én az utóbbi kategóriába tartozom. Számomra egyáltalán nem megalázó. Sub kapcsolatokban van jelentősége a megalázásnak és a dominanciának, ahol nem tekintik egyenrangúnak egymást a felek. Harmonikus, kiegyensúlyozott testi és lelki kapcsolatoknál nincs ilyen, mert egyenrangúaknak tekintik egymást a felek, ezért egyáltalán nem megalázó.
2021. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha normális párkapcsolatban van a két illető és a passzív fél is ugyanúgy szeretve van és megbecsülve, akkor egyáltalán nem megalázó a dolog, hiszen mind a kettő fél úgy érzi, hogy a másiknak egy kincs, így nyilván úgy is viszonyulnak egymáshoz. Egyébként maga a passzívság (nemcsak szexben) önmagában egy jó értelemben véve kicsit "alárendeltebb" szerep, hiszen várja, hogy a másik irányítson, az legyen a dominánsabb. De ez szerintem egyáltalán nem áll egyenes összefüggésben azzal, hogy valaki élvezné az elnyomást, vagy megalázásra vágyna. Egyébként meg aki csak kúrogatni jár össze, annak meg szerintem teljesen mindegy, hogy megalázó- e vagy sem, sőt, annak minél megalázóbb, annál élvezetesebb.
2021. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nincs semmi megalázó abban ha valaki passzív.Ne légy full passzív és enged

hogy segítsen az aktív élvezni.

2021. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Uni passzív vagyok, a párom uni aktív. Mindketten odavagyunk a kicsit “erőszakosabb” szexért, de ezt még nem feltétlenül mondanám bdsm kategóriának.

Attól még, hogy passzív szerepben vagyok legtöbbször, tudok domináns lenni. Sőt, imádom leteperni a páromat és lényegében passzívként “megdgni”.

2021. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez partnertől is függ. Nem megalázó, ha az aktív partner jó, normális.
2021. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

uni passziv bisex vagyok. Egyáltalán nem érzem megalázónak a szopást. Annyira nem hogy ez megsem fordult a fejemben amig nem olvastam egy hasonló kérdést pár éve.


A BDSM-pedig nem vonz,max kiprobálas szinten de akkor mindenképp Dom lennék.


Egy esetben volnék sub ,ha lánnyal csinálnám de akkor is csak nagyon lájtosan.

2021. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Én teljesen értem a kérdést. Mindig is megalázónak gondoltam a szopást, a passzív szerepet. Pont ezért is vonzott, izgatott annyira. Erős sub hajlamaim vannak. Mindig nagyon furcsálltam, hogy ezt nem mindenki érzi így, de ma már értem, miért van ez. Mivel sub vagyok, nekem élvezetes az alárendelődés gondolata a szexben. Mások meg ebben nem találnak élvezetet, ők más miatt szeretik pl. a szopást.
2021. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!