Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy farkú meleg srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy farkú meleg srácok nektek átok vagy áldás a nagy méret?

Figyelt kérdés
Hány cm? Hány évesek vagytok?
2021. nov. 25. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Tehát nagy farkú,meleg srácot keresel,jól értem?
2021. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
azt keres hát, mint mindenki:D
2021. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem eddig csak egy srác szopott le, neki tetszett. Nagyobb is volt, mint az övé, pdig az enyém se túl nagy, csak 17 centi.
2021. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is 17 cm, szóval nem nagy, de ennél nagyobb nem kellene.
2021. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne átok?

Ésszel kell használni és nem okozok fájdalmat

2021. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 19cm, és jó vastag is.

Örülnék egy kisebbnek.

22-f

2021. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első látásra lenyűgözőnek találják ,aztán jön a félelem,hogy ugye nem tolom be tövig!

Alapos előjáték és többen meglepődtek sajátmagukon,hogy bennük volt tövig!

Sokszor átoknak tűnik mert sokkal több figyelmet kell fordítanom a parneremre,nem lehet csak úgy durr bele a közepébe!

Illetve ritka,nagyon ritka az olyan!

Nem beszélve arról,hogy ahogy egy àtlag méretet én pl torokra veszek simán,akàr meg is dughat ,fordítva már ezt sem!

33év,21centi

2021. nov. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

20 cm, elég vastag és görbe is

sokat szenvedünk, mire gnd nélkül bemegy

de bevállalnék egy hosszabbat

19 éves vagyok

2021. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam olyannal akinek csak 14 cm volt(azt sem éreztem kicsinek), olyannal akinek 17 volt(egyébként miért gondolják-tok akik írjátok hogy az kicsi, szerintem már az is nagyobb mint az átlag)Illetve egyszer egy 20 cm-el esztétikailag nagyon szép volt, és én szerettem a fiúval lenni de ő valamiért nagyon bizalmatlan volt a nagy mérete miatt (soha nem tudtam kideríteni mi történhetett, ki verte át, vagy használta ki) hiába mondtam neki hogy nem azért vagyok vele mert ekkora hanem mert kedvelem őt mint embert. Nem tudta elhinni hogy nem csak a mérete miatt maradok vele(sajnos emiatt nem is tudtunk továbblépni komolyabb kapcsolat felé és különváltunk)Válaszolva a kérdésedre neki átok volt, én nem éreztem annak.
2021. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
en nem a hosszt értékelem,az nem erdekel,caskos legyen,,vastag,,ne érje körbe a markom, az a jo azt szeretem,,söt imadom az olyan fiut akinek olyan
2021. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!