Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek az erényöv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az erényöv használatáról?

Figyelt kérdés
22 éves passzív vagyok a párom már többször mondta hogy erényövet kéne hordanom de egy kicsit tartóktöle hogy milyen lesz de közben ízgatt is a dolog így nem nagyon tudok dönteni

2021. nov. 13. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Én párom gyakran ad rám erényövet. Kell egy kis idő míg megszokod és nagyon fontos a megfelelő méretű erényöv.
2021. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be
2021. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat a gondolat, de még sohasem próbáltam. Szeretem az orgazmus kontrollt.
2021. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok, de volt már olyan partnerem, aki egy időben hordott. Szerintem jó játék, ennek köszönhetően igazából csak többet voltunk együtt, és még többet dugtunk. Ő ugye elvileg nem tudta kiverni magának csak úgy, ezért kívánta még gyakrabban a dugást. Engem meg a tudat izgatott fel, ha eszembe jutott, hogy megint dugni fogunk. :)
2021. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Én passzívként hordok. Életem legjobb döntése volt h belementem.. szerintem minden szubmisszív hajlamú passzívnak hordania kéne...

Előtte se volt rossz, de azóta még jobb a szexuális életünk. A BDSM, szubmisszív oldalamat kíválóan meg tudom így élni. Tetszett az ötlet hogy a hétköznapokban is szub lehetek, nem csak pár órára a hálószobában. És mióta rajtam van állandóan azt keresem hogy tudnék a párom kedvére tenni, ami egyértelmű előny mindkettőnk számára...

Hetente 1x élvezhetek el, legalábbis akkor ha 100% elégedett velem a héten. Ez azt jelenti hogy bármivel kicsit is felbosszantom, akkor a héten nem lesz orgazmusom. De van hogy csak olyan kedve van, hogy húzni akarja az agyamat, és olyankor azt mondja, hogy passzívként nincs szükség a farkamra, meg kéne tanulni az anális orgazmust (sajnos még nem sikerült) és ilyenkor úgy dug meg h rajtam van az erényöv. Édes kín, néha szenvedős de imádom.

2021. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!