Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg vannak olyan passzívak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan passzívak akik nem is verik ki maguknak se? Miért?

Figyelt kérdés
A srác akivel ismerkedem azt mondja csak nagyon ritkán maszturbál akkor is csak a fenekét izgatja.

2021. okt. 23. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert lehet van benne némi transzszexualitás is vagy hogyan fogalmazzam meg. Egy transz nő se szereti a péniszét nagyon használni. Ezeknek is lehetnek külön fokozatai. Még nem transz, tud azonosulni azzal, hogy fiú részben, de a pénisze már túl sok lenne. Nem tudom erre mi a jó szó, de én is hasonló vagyok, ezért merem így leírni.
2021. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is hasonlóan érzem. Egyszerűen nem olyan ha a sajátomét izgatom. Viszont ha másét na aaz jó
2021. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy néz ki ezzel nem vagyok egyedül hogy passzívként nem maszturbálok.
2021. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Párom is ilyen.

Hogy miért? Mert nem élvezi.

Teljesen férfias kívűl, belül nem transz ahogy az előttem válaszoló gondolta.

2021. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer olvastam, egy baletttáncos ismerősöm később újságíró barátom első megjelent AIDS témájú könyvében egy idősebb AIDS-ben szenvedő passzív férfi azt mondta, hogy az aki hozzányúl a farkához dugás közben, az csak a barátnője lehet.
2021. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én egy full passzív crossdresser vagyok. Én azért nem szeretek maszturbálni mert kanosan sokkal inkább merek beöltözni és randzni pasikkal. Ha kiverném elszálna a bátorságom.
2021. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam én sem, mert nem élvezem, akkor se ha feláll. Amikor felizgulok akkor is azt kívánom hogy belém hatoljanak. Nem tudom hogy miért van így de arra emlékszem hogy nagyon szenvedtem tiniként amikor próbáltam kiverni mint mindenki de még amikor ritkán sikerült is, akkor sem elégültem ki rendesen. Amikor először masztiztam análisan, akkor jöttem rá, hogy mire van szükségem. Az viszont biztos hogy ez sokkal intenzívebb kielégülés, nem igénylem gyakran. Ha van párom akkor a szex elég, nem masztizok azon felül.
2021. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Van. Nekem be is jön. A tökéletes. :) aktív 29
2021. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom, hogy sose verem ki, de az tény, hogy jobb érzés akkor már úgy, ha közben a fenekemet is izgatom, vagy előtte egy műpéniszt feldugtam magamnak.
2021. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!