Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy fent vannak-e valahol a meztelen képeim?

Figyelt kérdés
Tinédzser koromban sajnos sok meztelen képet küldtem el. Egy kis faluban éltem akkor és nem láttam más módját, hogy más melegekkel ismerkedjek. Sajnos egy buta kanos tini fiú voltam és nagyon felelőtlenül viselkedtem. Most érettebb fejjel látom milyen hülye voltam. Van esetleg valami módja, hogy kiderüljön felkerült-e valahova egy ilyen kép? Mivel 18 sem voltam így külön gáz ha fent van valahol.
2021. okt. 21. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg vannak még akkor próbálj a google kép keresőben ha van ott valami az ki dobja jobbat nem tudok
2021. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol küldted ezeket? Nem mindegy, hogy képmegosztó oldalon, Facebookon, Snapchaten, e-mailben.
2021. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt emailben, Skype-on, volt hogy videóhívásban kivertem
2021. okt. 21. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Google keresés kép alapján
2021. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha a google nem segít írjnrám.
2021. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!