Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, hogy ne derüljön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne derüljön ki? Vagy valljam be?

Figyelt kérdés

Itt Pesten csütörtökön, két német származású srácot leápoltam orálisan a koleszban.

Nem tudom mire számítsak ha jövő héten találkozok velük.

Barátnőm van, de sajnos megtörtént, ittunk.

Mit tegyek hogy ne derüljön ki?

(Néha barátnővel együtt is össze ülünk a srácokkal)

Vagy valljam be előtte?

Nagyon lelki ismeret furdalásom van.



2021. okt. 9. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Undorító vagy.
2021. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ugye ez nem igaz?
2021. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát hazugságra nem jó építeni egy kapcsolatot. Viszont szerintem a srácok nem mondják el, ha csak nem akarnak neked rosszat, vagy maguknak mert lehet melegnek fogja őket valaki gondolni. Amúgy hiába ittál, ez akkor is megcsalás és nem foghatod a pijára. Én őszintén nem tudom mit tennék a helyedben, nem biztos hogy együtt tudnék élni magammal ha nem mondom el a csajnak hogy megcsaltam őt vagy minimum szünetet tartani a kapcsolatban mivel valami miatt meg történt, (javítson ki valaki ha tévedek) de szerintem semmilyen úton módon nem lehet hogy megcsaljon valaki egy másik embert ha egy egészséges kapcsolatról beszélünk, és szerintem a pia csak a vágyaid gátlásait szabadította fel(de mégegyszer mondom lehet tévedek).
2021. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Minden buza ilyen igénytelen nyomorult?
2021. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

Volt egy komment, hogy a melegek a ravatalon a halottat is lesz...

Azt nagyon lepontozták,pedig nem jár messze az igazságtól.


Jó párkapcsolatot a barátnőddel ....

2021. okt. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ 3-as

Meg fogom beszélni a barátnőmmel, ez lesz a legjobb.

A többieknek pedig kösz hogy még szarabb kedvet csináltatok nekem. 🙁

2021. okt. 10. 07:08
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Biszexuális vsgy, hirtelen felindulásból történt.Éltél egy alkalommal és kész. Haladj tovább, élj boldogan !
2021. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nehogymár az mentesítse a hazugság és a megcsalás alól,mert "hirtelen felindulásból" történt és mert biszexuális. Ez igenis szánalmas,leginkább a mit sem sejtő lannyal szemben,aki nem ezt érdemelné,mint ahogy senki sem
2021. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az itteni negatív prédikációkat jól olvasd el, és jegyezzed meg.

Szerintem viszont a barátnöddel ne beszélj ilyen dolgokról. Neked magánügyed, hogy a szex fontos a számodra, és mindegy, hogy mikor, kivel, és mit, de szexre van szükséged. Majd el fog jönni annak is az ideje, hogy a barátnöd megtudja a szexuális szokásaidat. Ha nm kérdeznek, ne válaszolj !

2021. okt. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező az ilyen senkiházi nyomorult, gusztustalanal, mint egyes heterok ne foglalkozz! Ennyi erővel mondhatnák a heteró fiúkra is: Hogy az anyjukat is +basz..

Ugye érted, miről beszélek kedves 5-ös!

2021. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!