Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Partneretek előtt szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partneretek előtt szoktatok fingani?

Figyelt kérdés
Akár a lakásban nézés közben, az utcán, vagy az ágyban èbredès után, esetleg szex közben fordult már elő?

2021. okt. 6. 06:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen képtelen vagyok a párom előtt, ő viszont simán elengedi.
2021. okt. 6. 06:17
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális dolog. Képes voltál felvállalni előtte a homoszexualitásodat, de képtelen vagy elereszteni egyet? Valami okozza ezt a gátlást, nem igazán tudod teljesen elengedni magad mellette.
2021. okt. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Volt olyan hogy nyaltam a fenekét és az arcomba fingott.
2021. okt. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
3-as: na nekemmez a rémálmom. Az hogy én csinálom ezt valakinek véletlen... Mondjuk a másik oldalán se szeretnék állni a dolognak, de ha én csinálnám akkor szerintem elsüllyednék szégyenembe.
2021. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ő nem zavartatta magát inkább én lettem annyira zavarba hogy meg se mukkantam csak tettem továbbra is a dolgot. Nekem kellemetlenebb volt mint neki, holott nem én voltam aki eleresztett egy galambot.
2021. okt. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sajnos nincs partnerem, de ha lenne, biztos, hogy kiengedném előtte is. Meg az sem zavarna ha ő is fingik.

Természetes dolog.

2021. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Szex közben gyakran előfordul, hogy a bekerült levegő kijön, de sosem csinálunk belőle nagy ügyet, ez ilyen.

30/passzív

2021. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2021. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Párom is képtelen volt rá,

Mondta hogy fáj a hasa menjünk ilyesmi, szóval tényleg nagyon szorongott miatta.

De többször mondtam hogy na engedd el, és vártam hogy eleressze magát előttem, konkrétan rá kellet beszélnem hogy ez normális dolog.

2év volt mire lazán működött.

2021. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs párom, de én mindig eleresztem amikor itthon vagyok. Mindig is így tettem és nem is nagyon szándékszom ezen változtatni, szóval a jövőbeli párom is vagy elfogadja majd ezt vagy nem lesz a párom :)) Természetesen engem sem zavar, ha más ezt csinálja.
2021. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!