Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet azt elviselni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elviselni, hogy egyáltalán nem jön össze a párkapcsolat, hiába próbálkozok?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig valahogy lyukra futok. Kamusok, alkalmisok, megbízhatatlan alakok.


Elég magányosnak érzem magam. :/


Csak kevés barátom van, ők viszont közeliek. Ami valamennyire segít, de azért nem eléggé.



2021. szept. 24. 21:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem voltunk együtt sosem. Ezt hol mondtam volna?


Az alkalmisok alatt azt értem, hogy pl fogdosni kezdett és le kellett állítanom. Vagy mindenáron fel akart jönni hozzám a lakásra és nem engedtem fel, utána meg nem írt már többet.


Ehhez hasonlókból szűröm le ki az alkalmis és ki nem.


Egyikkel se feküdtem le sose. Ezt nem tudom te hol láttad leírva.

2021. szept. 25. 12:26
 12/19 steven95 ***** válasza:
100%
Nem allítottam, hogy ezt írtad. Azert írtam feltételesen. Mert a körülményekről kevés infót osztottál meg. De akkor legalább Te jobban csinálod, ez kiderült.
2021. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2021. szept. 25. 13:06
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

12-eske nagyon jól fogalmazott, egytértek vele.


Igen, szerintem is hagyd magadat megtalálni. Görcsösen keresni nem segít.

2021. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Sportos 40es. Az mit takar?

41 vagy 49? Nem mindegy

2021. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
41 és 49 között nincs akkora különbség mint pl 21 és 29 között. Szerintem meg se mondanád ,sőt én 45 évesen jobban nézek ki mint 39 pl mert most több időm van magammal foglalkozni,nincs már az a bulizós korszakom,jobb egzisztenciám van,már nem kell hajtanom hàz,kocsi stb 😀
2021. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Sok olyan van aki nem ismerkedik 50 fölött mert sz neki már öreg.

Ja nem mondanám meg, mivel nem is látlak.

2021. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
Én egy vidéki kisvárosban lakom. Ha be akarnám magam csapni, azt mondaná hogy együtt voltam négy és fél évig egy sráccal kapcsolatban, de nem. Szimplán szexhaverság extrákkal. Most van egy eszméletlen helyes, ágyban igazi művész szexpartnerem, aki a kétheti alkalmin túl nem igazán szeretne látszólag semmi többet, pedig én szeretnék. Mert nem tudjuk megoldani a futótűzként terjedő pletyka miatt. Gondolom én. Hat éve vagyok planetromeo és grindr tag, de azok kezdenek behalni. Én is inkább a társaságkeresés felé indulnék az online ismerkedés után.
2021. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%
Üdv a klubban..Privit írhattok
2022. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!