Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet azt elviselni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elviselni, hogy egyáltalán nem jön össze a párkapcsolat, hiába próbálkozok?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig valahogy lyukra futok. Kamusok, alkalmisok, megbízhatatlan alakok.


Elég magányosnak érzem magam. :/


Csak kevés barátom van, ők viszont közeliek. Ami valamennyire segít, de azért nem eléggé.



2021. szept. 24. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Üdv a klubban :/
2021. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon nehezen. Én is ebben a szituációban vagyok, és látom közben, ahogy már egyre több velem egykorú barátomnak szerencséje lesz, és összejön a kiszemeltjével, miközben nekem sose jön össze semmi... Persze örülök nekik, de elgondolkodom azon, hogy mi van akkor, ha én ezt sosem fogom átélni?

Egyébként ilyenkor, amikor már sokáig próbálkoztál sikertelenül, akkor jó egy kis szünetet tartani, és inkább az élet más területeire fókuszálni, mert teljesen tönkreteheted emiatt az önértékelésedet. Persze az nekem se megy, hogy egyáltalán ne gondoljak erre az érzésre, de néha hagyni kell, hogy csak úgy magától történjenek a dolgok.

18/f

2021. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"hogy csak úgy magától történjenek a dolgok."

Nekem úgy soha semmi nem történt:/

2021. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Mkdir ***** válasza:
100%
"Csak kevés barátom van, ők viszont közeliek" valószínűleg az életedet is ezek mentén éled. Zárkózott vagy. Pedig a társasági élet komoly fegyver a pár keresésben is
2021. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen még pfff.
2021. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Egy két éve kapcsolatban élő barátom mondta ezt az idézetet, szerintem sokat elárul arról,hogy hogyan érez ő...


" Ha szingli vagy, akkor az utcán csupa boldog párokat veszel észre, ha pedig párban élsz, akkor boldog és gondtalan szingliket "


Nem minden szingli aggódik és kesereg.Mint ahogy nem minden pár élete szerelmes és felhőtlen.Sőt...

2021. szept. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg próbálkozol, vagy csak azt hiszed? Sokan csak felregisztrálnak társkeresőre és várják a csodát, de avval nem fognak sokat elérni.
2021. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Tedd le, próbálj meg egyedül boldog lenni.
2021. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Nekem akkor jött össze a párkapcsolat, amikor már meguntam a keresést és elengedtem az egészet. Amikor már besokalltam tőle és úgy voltam vele, hogy áh, nem érdekel, lecarom az egészet, lesz ami lesz, én feladom. Ha jön jön, ha nem akkor meg nem, akkor egy ideig most boldog leszek egyedül is. Majd úgyis jön, amikor jönnie kell. És ahogy elengedtem az egészet, kb. egy hónapon belül rám írtak. Ez több éve volt már, azóta is együtt vagyunk.

És az az érdekes, hogy a két legjobb barátom is pontosan ugyanígy járt. Lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de az is lehet, hogy aki párt keres és sokszor egymás után csalódik, mert nem jönnek össze neki a dolgok, annak megváltozik a kisugárzása /negatív irányba/ és ezt az emberek megérzik. De mihelyt elengedi a magány érzését, újból bevonzza maga köré a lehetőségeket. Nem mondom, hogy mindenkinél ez a tuti recept, de szerintem próbáld meg. Engedd el az egészet, próbálj meg csak magadra koncentrálni és próbáld meg boldogan élni a szingli életedet. Ne keress görcsösen, ne akarj mindenáron párt találni. Amint elengeded a magány szorító érzését és újra boldog és kiegyensúlyozott leszel szingliként is, harmóniába kerülsz önmagaddal, megváltozik a lelkiállapotod és a kisugárzásod is, így sokkal nagyobb eséllyel vonzod majd be a srácokat. Próbáld ki. Engedd el a magányt és tényleg légy boldog egyedül is. Jönni fog a társ is.

2021. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 steven95 ***** válasza:
55%
Említetted, hogy alkalmisok. Gondolom együtt voltatok, majd nem akart többet. De akkor felmerül a kérdés, miért teszed meg, mikor kapcsolatot keresel? Vagy Te is azt gondolod, az mellette alakul? Mert akkor kevésbé tudnálak sajnálni.
2021. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!