Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tippeket tudtok adni aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket tudtok adni aktív félnek?

Figyelt kérdés

Olyan tippeket szeretnek, amik túl mennek az anál, órál, nyalás ALAPJAIN. Ha ezeket tudjatok fokozni, vagy valami mást, azt szívesen fogadom.


CÉL: MAGAMBA BOLONDÍTANI A PASSZÍV FELET.



#szex #tipp #Aktívnak tippeket #Hatalmas élvezetet akarok nyújtani #Párkapcsolat felfrissitese a cel
2021. szept. 11. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kis edging
2021. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Az micsoda az az edging?

2021. szept. 11. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az edgign inkább az aktívval jó játék. :)
2021. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Írd be neten, s nézz róla videót.

2021. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jöhetne tipp bár azt tapasztalom nincs két egyforma eset. Az egyik srác azt élvezi ha keményen dugják a másik a szeretkezést a harmadik a vadabb szeretkezést a negyedik ha lassan dugom és így tovább. Egyszerűen a tapasztalat hozza szerintem hogy megérzed ki mit hogy szeret.
2021. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem,ha az aktív magát adja,és folyton érezteti velem,hogy ő az aktív,én meg a passzív

Az ágyban szeretem,ha megbeszéli velem,hogy ez így jó-e stb..

meg engem nagyon izgat,ha tapizza,markolássza a fenekem,megfogja a farkam és láthatóan élvezi,ahogy megdug.

2022. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!