Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Össze vagyok zavarodva a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva a szexualitásommal kapcsolatban, ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Gondoltam, megkérdezem itt, hátha valaki tud segíteni. Szóval én már hosszú évek óta abban a tudatban élek, hogy meleg vagyok, környezetemben kb mindenkinek coming outoltam is már, tehát magabiztosan éltem ebben a tudatban, amíg az egész pusztán elméletileg számított.

De amint a szexualitás kiélése belépett az életembe, rögtön megkérdőjeleztem az egészet. A férfiakat külsőleg mindig is vonzónak találtam, de maga a szex velük kifejezetten taszít. Nem érdekel sem a farkuk, nem akarok maszturbálni velük vagy rajtuk és nem akarok betenni semmit sehová. Úgy érzem a férfiak pusztán romantikusan vonzanak engem, ám mégis feláll egy meztelen férfira nekem, pedig nem akarnék semmi intimet átélni vele. Ami a nőket illeti, sohasem tapasztaltam semmilyen szexualitás vonzalmat az irányukba.

Most defektes vagyok, vagy az ilyen nyakatekert szexuálitás normális, és tudok ettől függetlenül párt találni magamnak?



2021. aug. 27. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Asszem erre mondják hogy homoromantikus. Vagy aszexuális homoszexuális. Ha találsz egy hozzád hasonlót, talán vele lehet valami.
2021. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lányok nem vonzanak se szexuálisan se érzelmileg akkor bi biztos nem vagy.

Voltál már szerelmes férfiba? Vele el tudtál képzelni testiséget? Attól hogy nem akarsz minden jött-menttel összefeküdni, még nem vagy aszexuális.

A csók vonz? Ha feláll férfire akkor vonzódsz szexuálisan is hozzájuk, mi az amit el tudsz képzelni?

2021. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké feláll a férfiakra

És mire szoktad kiverni, mit fantáziálsz?

2021. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem is asszexualis meleg vagy...kár...
2021. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4es, mire utalsz a kár kifejezéssel?
2021. aug. 27. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
hat mert kimaradsz sok jobol,ha nem csinálod,csak az érzelmek érdekelnek
2021. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mélyedj el az erotika és a szexualitás jelentésében, a fogalmak elkülönítésében és az átfedésekben.
2021. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bárándi ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Egészen pontosan "homoromantikus aszexuális semleges" vagy.
2021. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A korodat nem említetted...
2021. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Akár lehetsz demiszexuális is. Én nekem pl ugyanúgy áll a farkam, mint bárki másnak. Viszont elélvezni nem tudok addig, amíg nem érzek valamit a másik iránt. Nekem van egy ilyen gát, ami csak akkor szűnik meg, ha szeretem a másikat. Ezt régebben furcsáltam, de ma már nincs vele gondom. Amúgy sem érdekelnek kalandok, szóval nekem ez így teljesen megfelel.
2021. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!