Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lett politikai kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett politikai kérdés az LMBTQ emberek helyzete?

Figyelt kérdés
Miért fontos az egyik oldalnak elnyomni az LMBTQ embereket, a másik oldalnak, pedig politikai provokációkra felhasználni őket?

2021. júl. 28. 13:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Viktor elérte célját ez a lényeg, így lehet választást nyeri, oszd meg és uralkodj.
2021. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
18as, nem azért de közétek gondolja magát az is, aki csak érzelemmel képes szexelni, akkor miért ne lehetne a kérdező is tag?
2021. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Adtam választ. Ettől bővebben már nem tudom mit akarsz. Nem nézlek le egyáltalán, félre ne érts, csak ne mondj bugyutaságokat. Én tényeket közöltem, amelyeket megkérdezhetsz szakemberektől is. Azért mert te mondjuk kitaláltál valamit a fejedben, az nem azt jelenti, hogy úgy is van. Ezért is írtam, hogy hülyeséget ne terjesszen senki, amíg nem biztos benne. Nyilván nem így kéne kezelni a meleg helyzetet, de ezt nem én vagy te határozzuk meg. Illetve addig szükséges lesz, míg nem lesz egyenlőség. De Magyarország 100-200 évvel le van maradva nyugattól. Nálunk az 1960+ évektől nem bűntetendő a másság. Nyugaton meg van, ahol már van ez több mint 100 éve. Remélem, hogy érted. Nem véletlenül van akkora mentálisbeli különbség. Nyilván vannak olyan helyzetek, amiben én sem értek egyet. Pl black lifes matter abból az ügyből robbant ki, hogy egy rendőr megölt egy feketét, ami szerintem is rohadt gáz, de nem is a bőrszín a lényeg. Hanem, hogy istenitve lett az áldozat, miközben egy visszaeső bűnözőről van szó. Szóval ez mondjuk szerintem sem normális.
2021. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

21-es. Viktor nem fogja elerni a célját. Ilyen törvényt a lengyelek is megpróbáltak beiktatni, de ott is megbukott. Pedig a legyen társadalom mentálitása visszamaradottabb, mint a miénk. Ezért ne gondolja azt senki, hogy emiatt majd hatalmon marad a kormány. Ezzel csak több ellenséget szerzett. Viszont ez valójában nem a melegekről szól, hanem egy politikai játék. Ugyan az, mint a migránsozás, csak most kerestek mást a gyűlölet politikájukhoz.


9-es

2021. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan legyünk diktatúra vezérek!

1fejezet

Hozz létre egy ellenségképet mindegy hogy létezik vagy nem

Mond nekik csak te tudod megvédeni a népet tőllük.

És így születnek a zsarnokok.

2021. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
#23 Köszi a normális hozzáállást.
2021. júl. 28. 18:01
 27/31 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az egész helyzet furcsa. A magyar társadalom tényleg nem homofób. Én elmondtam a munkahelyemen hogy meleg vagyok, mert nem tudtak a munkatársaim mindig a nőkről beszéltek. Mielőtt elmondtam azt mondták " a b*ziknak meg kell halniuk" most meg ott tartunk, hogy "ja te kivétel vagy". Hozzá teszem full normál meleg vagyok se nagyon férfias se nőies.


Másrészt engem is idegesít, hogy a politikusok a hetero/homo vonalat választották, mint a kultúrharc új frontvonala, nem akarom hogy emiatt a baromság miatt csak melegekkel és ally-okkal barátkozhassak. Eddig pont az volt a jó hogy Magyarországon underground térítés történt vagyis mimdenki elmondta a baráti körének és az arra fogékony családtagoknak így lassan, de biztosan változott a megítélésünk.


Továbbá mi történt a Fudan egyetemmel? Mi van a Kaleta üggyel? Nem lehetne hogy az ellenzék inkább azzal kampányoljon? Azért a pedofíla az ütősebb kártya mint a homoszexualitás.


Végső soron nem hinném, hogy bármit elér ezzel a törvénnyel a kormány. Nyugaton is általában akkor vezették be a melegházasságot amikor konzervatívok voltak hatalmon. De!!! Tartok attól, hogy az ellenzéki összefogás képes elrontani azt, amit eddig felépítettünk, elvégre mindenhez amihez hozzáérnek tönkre megy (erősebb szót írnék ide, de a gyakori nem engedi).


A teljes politikusi palettát lekellene váltani, hogy valahova jusson ez az ország.


Hozzáteszem melegként sem a Black lives mattert, sem a bevándorlást nem támogatom. Eddig nem jöttek rá a politikusok, hogy több hasonlóság van a melegek és a heterók között mintsem ellentét.

2021. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%

8

A feminizmus hogy jön ide?

2021. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem a #27 miért lett ennyire lehúzva? Én is hasonlóan látom a dolgokat egyébként.
2021. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#16

Bocs, de az nem szexuális orientáció, ilyen "coming out" nyilván nem lesz, mert ez kb. azzal ér fel, ha valaki azzal "coming out"-olna, hogy ő szereti, ha a csaj szex közben csizmában van.

A BDSM az egy kink, amikkel nem szoktak "coming out"-olni.


Fontos érteni, hogy a melegek esetében sem elsősorban arról van szó, hogy mit csinálnak az ágyban, mivel azt más nem is látja, ahogy a BDSM-et sem, hanem arról, hogy az utcán is viselkedhessenek párként, az életben is azonos jogaik legyenek.

Egy BDSM-felé húzó embert ilyen nem ér, mivel ez alapvetően nem derül ki, ha nem mondja el másnak.

2021. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!