Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki magyarázza már el mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el mi köze a homoszexualításnak a Harry Potter filmekhez?

Figyelt kérdés

Csapból is az folyik, hogy az új lmbtq+ törvény miatt a Harry Potter sem mehet le 18as karika nélkül...

Nos én nagy Harry Potter rajongó vagyok, de gebedjek meg, ezt nem értem, ki volt meleg benne? Vagy mivan?



2021. júl. 25. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

7: és kajaaak.. úristen, de emiatt??


Egyébként Dumbledore és Grindelwaldéknál is valami testvérinél mélyebb kapcsolatot említettek, elképzelhető, hogy ők is melegek..

2021. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
Vagy Rowlingnak anno eszében sem voltak ezek a ki meleg/ki nem dolgok, csak mivel látta, hogy az lmbt téma nyugaton népszerű, ezért felült a lóra és 20 évvel a könyv megírása után bemondta, hogy "ja amúgy ők melegek voltak". Ezt melegként mondom, csak egyszerűen ezt látom mindenki fel akar ülni erre a lóra.
2021. júl. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is így látom. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy mikor írta a 11éves lányának a könyvet, már azon agyalt volna, hogy ki meleg titokban...
2021. júl. 28. 08:03
 14/14 anonim ***** válasza:
96%
Tegyük hozzá, hogy az egyre erőszakosabb lmbtq lobbi igyekszik kisajátítani propaganda célokra a különböző alkotások népszerű karaktereit. Most már ott tartunk, hogy Luke Skywalker is meleg lett, hasonlóan más népszerű karakterekhez, akik nem kaptak szerelmi szálat a történetük cselekményében.
2021. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!