Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Análnál mit kéne éreznem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análnál mit kéne éreznem?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fura kérdés lesz ez, de sose volt senkim meg neten sincs annyi információ.


Azt érzem, hogy vágyom rá, hogy bennem legyen valami és verésnél hiányzik is ezért mindig az újjamat használom. Sokszor probáltam már ki dolgokat, nemrég lett meg az első dildom 24/5cm.


Vágyom rá, hogy belétmegyék és legyen bennem valami, de amikor ez megtörténik mindig csalodás ér, mert olyan különösebb jó érzést nemérzek ott, mintha elrontanék valamit, de mégis vágyom és mégis csinálom. Olyan nagyon jó érzés meg esetleg csak akkor van mikor éppen elélveznék verés közben a prosztata környékén, mikor benen van valami, decsak ha simán jár bennem nem érzek olyan felemelő érzést.


Viszont lehet durván csinálom, nem foglalkozok annyit azzal hogy kitáguljak a dildo elött, nem probálom meg ellazítani csak a síkosító megy rá. És benyomom inkább nem becsuszik. Van amikor dildozás elött is kiverem.


És most tényleg felvetödött bennem az a kérdés, hogy mit is kéne éreznem? Miért vágyom rá, ha nemis olyan felemelő érzés? Vagy csa rosszul csinálok valamit? Vagy inkább eg igazi dildoval probáljam meg a 3-3,5cm-et átmérőben?


Úgy sehol sincs magyarázat ehhez, más melegekkel meg nemis beszélek sajna :/


Mit gondoltok? Amugy alapból is biszexnek vallom magam, de inkább a férfiak érdekelnek.


21/F



2021. júl. 25. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy tárgy közel sem olyan, mint az igazi f*sz. Az hídd el sokkal jobb érzés. Meg ott sokat dob a dolgon, hogy van egy személy is, aki épp beléd rakja, és hogy őt is látod hogy élvezi, hogy neki is jó. Egy tárgy nekem is olyan semmilyen
2021. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most érted van ennek egy konkrét érzése is, hogy jó vagy csak az érzelmek és a vágy ami jóvá teszi?
2021. júl. 25. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy a vágy, illetve érzelmek teszik sokkal jobbá az egészet, egy tárgyhoz képest.
2021. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Heteroként #1 és #3 érzelmi magyarázatát nem is vitatom, mert ez biztosan így van. Vagina + nő kontra művagina viszonylatban mindenképpen.

Nem tudom, mi mindennel próbálkoztál, de első dildónak egy 24/5-ös nagyon túlzás, sőt, szinte veszélyes. Szinte biztosan túlerőlteted.

Én 14-16/3-assal kezdtem, majd nagyobbal, majd King Cock 9"-cel, majd Real Rapture 10-zel. Ez utóbbi nekem kb. a 10. próbálkozásra ment be tövig, és akkor még nem is volt kellemes. Most már az (de elélvezni csak ettől még nem megy). Aztán mostmár a DocJohnson The Really Big Dick, majd 10 perccel utána (és helyette) a Doc Johnson Vac-U-Lock - Hung is befér, és most már nem is volt feszítően kellemetlen sem.

Én szeretem a behatolás érzését, azt, ha nyomja valami a prosztatámat vagy hogy kitölti a seggemet, és lovagolni a dildón. Prosztataorgazmusom nem lett tőle, de egyre kevesebb farokverés kell, és baromi jó az orgazmus a végén.

41FHET

2021. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó én imádom. Olyan mint amikor bent van valami és ki akar jönni de nem engeded csak nyomod nyomod és puki meg minden. Az előkészület és a megfelelő szitu macerás és leginkább ez veszi el a kedvem az egésztől hiszen az orgazmus egy pillanat alatt van de ehhez több kell, játszadozás.
2021. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszolóval értek egyet, én amikor vágy nélkül dildóztam, soha nem sikerült jól. Előfordult már, hogy úgy éreztem, hogy akarom és kívánom, aztán nem lett jó élmény.

De az is jellemző,hogy úgy érzem nincs semmi hangulatom, és közben jön meg.


Ffi,34

2021. aug. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lebegést, extázist, nagyon nagyon kellemes bizsergést a lyukadban :)

Én ezt szoktam a vastag dildotol.

36

jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!