Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Facebookon ráírni egy srácra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ráírni egy srácra ismerkedési céllal?

Figyelt kérdés
Jó ötlet vajon? Nem tudom, hogy meleg-e, de valószínű. Hogy kezdjem a beszélgetést? Ugyanabba a középsuliba jártunk. Egyébként az ismerősnek jelölésem elfogadta.

2021. júl. 17. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
21 évesen középsuli?
2021. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Ugyanabba a középsuliba jártunk."

Itt nincs 12 igeidő, mint az angolban, de remélem a háromból múltidőt érted...

2021. júl. 18. 10:36
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, félreolvastam.

Szóval, attól függ a dolog, hogy te mennyire vagy nyíltan meleg. Ha nem vagy Titkos Ilonka, akkor bátran tedd fel neki a kérdést egyenesen (persze udvariasan), a legrosszabb, ami lehet, hogy letilt a fenébe. Ha persze félsz, hogy kiderül a melegséged, akkor ne írj rá ezzel, de akkor meg veled van baj, amit mielőbb meg kell oldanod. Saját tapasztalat, hogy sokkal jobb lett az életem, miután felvállaltam magam.

Ha gondolod, segítek megfogalmazni a kérdést.

2021. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!