Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nálam fiatalabb es 1000x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam fiatalabb es 1000x szexybb pasival jöttem össze, a szexben viszont nem vagyunk kompatibilisek. Meddig lehet igy együtt maradni?

Figyelt kérdés

Kövér, kifejezetten nem vonzó pasi vagyok (36 eves) Sosem voltam kapcsolatban. Ket eve megismertem egy 10 evvel fiatalabb gyönyörű, sportos fickóval.

Sokáig nem is akartam elhinni, hogy valóban velem akar lenni, de mar másfél eve együtt élünk.

A probléma a szexszel van. BDSM, fetish kedvelő. Nekem nem tetszenek ezek, de mivel félek, hogy elhagy, ha nem megyek bele a játékaiba, ezért mindent megcsinálok neki.

Ez csak az egyik része a bajnak. A másik, hogy őt nem érdekli, hogy en szeretnek vele csak osszebujni, ölelkezni.

Szeretem, es tudom, hogy senki mas nem élne velem, de egyre nehezebben tudok belemenni a perverz játékaiba, tudván, hogy o sosem fog arra figyelni, hogy nekem is jó legyen


2021. júl. 10. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
"ő Sosem fog arra figyelni, hogy nekem is jó legyen" Csak egy f@sz vagy a számára? A leírásban benne van a válasz, amit érzel is. Nem a pasi külső adottságai miatt nem mered meglépni, hanem azért, mert magadban nem bízol kellően.
2021. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A 11 -esnek van igaza. Kapcsolatfuggő vagy és végtelenul altruista.

Magadat pedig nem szereted, akkor ne várd el,hogy ő is szeressen és azt adja, mire vágysz.


Most nincs párom,de nem kellene a legszebb férfi sem,ha nem bújós,ha nem ölelkezős, ha ilyen önző, mint ez a lufifejű szépfiú.

Nem kell a korra, a kövérségre,szépségre fogni, hogy megalázkodsz.


Ha lenne benned egy kis önbecsulés,már szakítottál volna, mert egyedul is jobb mint így élni.

A srác pedig nyilván elviseli,hogy megadsz neki mindent, és hidd el, hogy nagyon lenéz.

Mert a kapcsolatfuggőket,szeretetkoldusokat mindenki lenézi. Legfeljebb nem tudsz róla.

2021. júl. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!