Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nálam fiatalabb es 1000x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam fiatalabb es 1000x szexybb pasival jöttem össze, a szexben viszont nem vagyunk kompatibilisek. Meddig lehet igy együtt maradni?

Figyelt kérdés

Kövér, kifejezetten nem vonzó pasi vagyok (36 eves) Sosem voltam kapcsolatban. Ket eve megismertem egy 10 evvel fiatalabb gyönyörű, sportos fickóval.

Sokáig nem is akartam elhinni, hogy valóban velem akar lenni, de mar másfél eve együtt élünk.

A probléma a szexszel van. BDSM, fetish kedvelő. Nekem nem tetszenek ezek, de mivel félek, hogy elhagy, ha nem megyek bele a játékaiba, ezért mindent megcsinálok neki.

Ez csak az egyik része a bajnak. A másik, hogy őt nem érdekli, hogy en szeretnek vele csak osszebujni, ölelkezni.

Szeretem, es tudom, hogy senki mas nem élne velem, de egyre nehezebben tudok belemenni a perverz játékaiba, tudván, hogy o sosem fog arra figyelni, hogy nekem is jó legyen


2021. júl. 10. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kéne megbeszélni, hosszabb távra teljesen rossz komponens
2021. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggő vagy. Minek vagy olyannal együtt, aki nem törődik veled? Így aztán jócskán rombolódni fog a lelki világod. Már rég kukázni kellett volna. Ha párkapcsolatot akarsz, akkor a kinézetet azért félre kell söpörni ilyen szempontból. Mivel te nem szereted ezt a fajta játékot, ezért nem is fog működni. Nincs is ezzel semmi gond, viszont így együtt lenni valakivel semmi értelme. Érzelmi rész sem működik, szóval jobban tennéd, ha kukáznád. Viszont a te döntésed, ez így működni sosem fog, de majd megtapasztalod.
2021. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem, es tudom, hogy senki mas nem élne velem"


Erre még reagálnék annyit, hogy elég gyerekesen gondolkodsz 36 évesen. A negatív jóslásaidat miért kezeled tényként? Nem bántásból írom, de rád férne szakember látogatása, mert így aztán boldog biztos nem leszel.


"tudván, hogy o sosem fog arra figyelni, hogy nekem is jó legyen"

Tehát kínzod magadat. Benne vagy egy kodependens párkapcsolatban. Társfüggő vagy. Azt jól jegyezd meg, hogy minden függőség ugyanúgy az agyat roncsolja. És minden függőségnek(Pl: játék, szex, drog, alkohol, társ, stb.) ugyanaz a végkifejlette. Egyedül fogsz maradni a végére. Szóval a helyedben először magamat hoznám rendben, mert nem egészséges a gondolkodásod. Ezt tényleg nem bántásból írom. De logikusan te is tudod ezt igazából, csak valaki kimondja ezt. Olyanhoz ragaszkodni, amiből te semmit nem kapsz, nincs értelme. Nem így van?

2021. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak reszben tartozik ide, de ha elegedetlen vagy magaddal, akkor miert nem teszel azert, hogy elegedett legyel? (Fogyas pl.) Rengeteget donna az onbizalmadon es konnyebben talalnal veled komoatibilis part. Hosszutavon mindenfele szempontbol csak nyernel vele.
2021. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Míg te a tükörben szar pasinak látod magad már az gond!

Ön értékelési problémák.

El kéne fogadod magad szeretni tisztelni és utána jöhet atöbbi, vagyis az meg is oldódna.

2021. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak kihasznál...
2021. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Bárcsak engem használna ki egy ilyen srác
2021. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát lehet kell keresni harmadikat aki BDSM kedvelő. Én így oldottam meg a párommal. Ha érdekel összekötlek vele. Mi 4 éve vunk együtt.
2021. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Miket kell megtenned?
2021. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen embert páros lábbal rugnam ki inkább lennék egyedül mint megalazkodnek egy ilyen embernek aki csak kihasznal

Büszkeség is van a világon

Csak kiéli rajtad a perverz vágyait

2021. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!