Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élőben ismerkedni sem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben ismerkedni sem lehet sikeresebben? Így mitől jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje már próbálok élőben ismerkedni, akár meleg bárokban, akár úgy hogy grindrn egymásra írva, mihelyt lehet találkozzunk valamit meginni.

Ez úgy ahogy élő.


De azt vettem észre egy fokkal sem nagyobb a siker, pedig sokan írták, hogy élőben jobb.

A meleg helyeken is aki jól néz ki az nem akar tőlem semmit. Igaz általában kulturáltan ráznak le nem úgy mint online, de a vége ugyanaz.

A jó pasik csak jó pasit vagy nagyjából jót akarnak.

Akkor mi az hogy élőben jobban lehet sikeresebben lehet?


Amikor ráírok és élő találkozót kezdeményezek, valahol, akkor is ugyanaz mintha hosszabban online akarnám ahogy régebben tettem.



28 vagyok és a tapasztalat ugyanaz akár komolyabb célból akár kaland céljából próbálkoznék.



2021. júl. 7. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így nehéz megmondani

De leírtak alapján jobb pasit szeretnél mint amilyen te vagy?!

2021. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés te hogy nézel ki és a vagy p vagy
2021. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a külsőddel lehet a probléma. Nincs azzal semmi baj, ha jó/nálad jobb pasit akarsz, de ha te nem vagy az, akkor ne sírj, ha elutasítanak.
2021. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"De leírtak alapján jobb pasit szeretnél mint amilyen te vagy?!"


Mert ilyet aztán még soha nem hallottunk. Mintha nem erről szólna az egész párkeresés, hogy mindenki kicsit jobbat keres magánál...

2021. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!