Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek volt már, hogy újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek volt már, hogy újra összejöttetek az exetekkel?

Figyelt kérdés
Működött? Együtt vagytok még, ha nem meddig voltatok szakítás után ismét együtt?

2021. jún. 22. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A probléma megint azzal van, hogy ezt személyes sértésnek veszi valaki, illetve nem látsz át a mondanivalómon. :) A te életed, te döntésed egyébként is. Én bizonyított tényeket közöltem, ettől függetlenül a te dolgod, hogy befogadod, vagy sem. A függőségeket én alap problémának hoztam fel. Egyszer sem mondtam, hogy ez rád igaz. Nem is értem, hogy ez honnan jött nálad.

"Az megint káros, főleg ha szakember vagy, hogy kijelented, a melegek mentális egészsége szar"

Ne haragudj, de én nem fogok köntörfalazni. Ez az igazság, ha tetszik, ha nem. Egyébként, ha kicsit is elkezdesz gondolkodni, akkor rájöhetnél, hogy miért van így. Szerinted egy meleg mit kap a társadalomtól és közvetlen környezetétől. Nem fogok regényt írni, de megemlíthetném, hogy hogyan működik az agyunk és hogyan fejlődik a jellemünk. Mindenki olyanná válik, mint amilyen a környezete. Ha azt sugallja neked a társadalom és a közevetlen környezeted, hogy alsóbbrendűbb vagy, selejt, stb, akkor ezt szépen beépíti az ember a tudatalattijába, amit elkezd tényként kezelni. Ez főleg a gyereket és a tinédzsereket veszélyezteti. Ezért is veszélyes ez az új törvény, persze gyakorlatban még nem tudjuk, hogy hogyan valósul meg. Felnőttként(fejben felnőtt) az ember már jobb esetben át lát a dolgokon és könnyebben túllép esetleges bántásokon. A mentális betegségeket pedig nem véletlenül írtam. Magyarországon minden 4. ember mentális beteg. Szexuális orientációtól függetlenül. Egyébként nyugodtan kérdezz meg pszichológust és psichiátert a melegek mentális állapotáról. Lehet, hogy nem lesznek ennyire nyersek, mint én, mert sokan megsértődnek, de ugyanezt fogják mondani, amit én is. De leírtam ennek is az okát. Mondtam azt is, hogy a magyar ember nem tűri az őszinteséget. Mindent támadásnak vesz és utána jön a hiszti és a rinya és a visszatámadás, ahelyett, hogy elgondolkodna arról, amit a másik mondd. Főleg, ha valaki tényleges bizonyított tényeket közöl. De mondom, nyugodtan menj el szakemberhez és akkor már inkább egy őszintébbet keress, aki ki meri nyilvánítani a dolgokat. Ne pedig olyat, aki lelki világot ápolgatja. Bár szerintem ilyen nincs is, mert a szakemberek feladata nem ez, hanem, hogy rávilágítsák az embert az egészségtelen viselkedésre és tanácsot ad, hogy hogyan lehet ezen változtatni pozitív irányba. Illetve az egészségtelen mentalitás hosszútávú következményeit is szépen levetítik. Hogy mi fog történni, ha nem változtat rajta, stb.


Mielőtt megint félre érted, én nem bántalak téged sem, egyáltalán nem áll szándékomban, viszont nem fogok hazudni. Inkább kimondom őszintén a tényeket, minthogy álszentkedjek és jókedvet vágjak egészségtelen dolgokhoz. :) De ettől még nem ítélkezem és azt sem mondtam, hogy feltétlenül a te jellemed lenne annyira deformált. Viszont, amit írtam a magyar társadalom mentális egészségéről, az igaz. Szóval ezt nem kell támadásnak venni. Attól még én sem leszek különb, mert átlátok ezeken a dolgokon. Nekem is sok idő volt magamon változtatni. Egy gyerek nem is tud, csak egy felnőtt ember, aki ahelyett, hogy másokat hibáztat, végre felismeri, hogy minden csak saját magán múlik.

2021. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem személyes sértésnek és el tudom olvasni, mit mondasz. Inkább te nem érted meg, hogy nem lehet pszichés dolgokkal foglalkozó szakemberként általánosan állítani, hogy az ember így működik, aki meleg az mentálisan rossz állapotban van. És a saját állításaidat közlöd tényként, de a kettő nagyon nem ugyanaz, a tényeket tudományos eredményekkel kell alátámasztani, nem azzal, hogy a monndat elé odairod, hogy bocs, de én őszinte vagyok.


Azt is vitatnam, hogy minden meleg gyerek mérgező környezetben nő fel, főleg a mai generációknal. És kétlem is, hogy erre lenne bizonyítékod.

2021. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!