Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak meleg hazafiak ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meleg hazafiak ?

Figyelt kérdés

Róluk sosem beszélnek.

Ha beírod a gugliba, ott sem találsz erről semmit.


A melegek között vannak hazafiak, tehát itt köztetek ?

Én ismerek egy ilyen fiút, és vannak olyanok, akik ezt nehezen tudják felfogni.


És érdekelne, hogy Ő egy kivételes eset, vagy természetesen nagyon sok meleg van így ezzel ?


Köszi! :)



2021. jún. 16. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kik keverik a szxrt Brüsszelben? Kik miatt nem kapjuk meg a jogos, hatalmas összegeket?! Hogy fodulnak meg emberek - s velük jellemek... Kikkel tárgyalnak a nagy politikusok a világban?! Kik építik vissza mindazt, akit a rendszerváltás óta nem csinált meg egyewtlen párt, vagy vezető réteg?!Miért költüznek ide és Hazánkat választják új hazájuknak a németek, hollandok stb...?! Ki az, aki nem engedi be a betolakodók százezreit?! Ki az, aki nem engedi, hogy Hazánk férfiait ne sorozzák be ágyúlüvedéknek?! Ki az, aki jogos érdekeinket végi a sarlatánok ellen?! Sorolhatnánk... És ezt teszi már nagyon sok éve - és csak Vele tárgyal a Nagyvilág, a Nagy USA és a fél világ kit tart Európa legjobb politikusának?... NEM SOROLOM! Van egy igazság: MINDÍG AZT SZÍDJÁK, AKI HATALMON VAN...! Ha Ő nem volna, már régen nagy bajban lenne Hazánk! És tudjátok mit? Még mi leszbik, melegek, "másgondolkodásuak" is hálát adhatnánk Neki, hogy a világ sok baja mellett - még aránylag jól élünk, biztonságban vagyunk, és egyre többet tesznek ŐK a Hazánkért... pláne, ha a baloldal nem hazudná tele brüsszelt... ha megadnák tartozásaikat... Minket büntetnek, hogy megvégjük Hazánkat - és ahogy mindig is tették a magyar elődök: MEGVÉDIK EURÓPÁT A KATSZTRÓFÁKTÓL...! Amíg a híres, gazdag, megbízható németek, franciák, stb szó szerint tönkrementek - addig ide, hozzánk költöznek, menekülnek, magyar állampolgárságot kérve, velük új falvak születnek vidéken... az "echte" hres népek tagjai Magyar Állampolgárságot kérnek és magyarul tanyttatják gyerekeiket, mert az Ő hazájuk már megszünőben... a miénk pedig prosperál... Ha nem hiszed el, itt vannak a yt-on a német és magyar filmek: MIÉRT VÁNDOROLNAK BE A NYUGAT-EURÓPAIAK MAGYARORSZÁGRA...?! Itt van EGY a SOK KÖZÜL... Nézd meg, és nézz meg még sokat... OTT AZ IGAZSÁG -és tet5szik, nem tetszik: mindez ORBÁN VIKTOR által sok évtizede vezetett munkűsságmak az eredménye... sak találomre egy film: https://www.youtube.com/watch?v=LuQHNjOxhbM
aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jobboldali, maximálisan hazaszerető, hazámért mindent megtennék... és meleg vahyok - amit elvileg senki nem tud! Nem érdekelnek - sőt zavarnak ezek a szélsőséges LMBTQ megmozdulások, tullihegett követelések! Szerintem a nemi identitás nem való az utcára, senkire nem tartozik, csak arra a két emberre - és esetleg közeli barátaimra - akik megérdemlik, hogy tudjanak róla és ezt megértik, tiszteletben tartanak! A szexualitás nem tartozik a világra - így a politikában sincs helyük. Ahogy a heterók sem szeretkeznek az utcán, - így mi sem... bár volt már csodás játékom sok olyan helyen, ahol senki nem látta - de azok a felvonulások, pukkasztó dolgok sok meleg embert is zavarnak... A beniséggel nem élünk vissza! Rengeteg dologgal egyetértek - de NEM PISZKÁLJUK A MÁSOK ORRÁT OLYAN DOLGOKKAL, AMI NAGYON SOKAK SZÁMÁRA BOSSZANTÓ ÉS AZ Ő ÉLETÜKET ZAVARJA MEG! Természetesen én is segítenék egy olyan szervezetet, ami nem olpz olyant, hogy rendszeresen félbevágja egy napra a főváros közlejedését - kivinném pl. olyan területre, ahol nem direkt bosszantják a lakosság 90%-át... és folytathatnám! Mi is voltunk meleg helyeken... ott lehet... de az utca NEM CSAK A MIÉNK! És az ilyenekért fújnak ránk az emberek... CSAK A JOBBÍTÁS SZÁNDÉKÁVAL ÍRTAM LE EGY AZAZ EGY VÉLEMÉNYEMET, - de biztos vagyok benne, hogy ez az EGY is elég, hogy engem és társaimet is EZ alapján ítéljenek meg NAGYON SOKAN!!!!
aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!