Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mik azok az okok amik miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az okok amik miatt nem vállaljátok fel, titkoljátok, hogy hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés

Nem akarok bíráskodni, csak kiváncsi vagyok hogy ki miért titkolja.

Én a munkahelyem miatt ill. a családom egyik tagja miatt nem vállalom. Elöbbinél nem hinném hogy jo szemmel néznék ha kiderülne és tusjuk hogy nem egyszerü manapság új munkát találni és a mostanit szeretem is csinálni és jol fizet, a másik esetben elég bonyoloult, de a lényeg hogy nem csak nekem borulna az életem ha megtudná.

Persze volnának megoldások, de bonyolultabb annál ez minthogy pár mondattal megoldhato legyen.

Szoval nálatok mik azok amik miatt a szekrényben vagytok még?



2021. jún. 11. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
9: Én ezt nem teljesen így látom. Egy példa: a lottón befizetek 300 Ft-ot és ezt vagy elveszítem, vagy nyerek akár 1 milliárdot. Ez a kockázat sokaknak megéri. De az már nem érné meg, ha ugyanilyen módon a 300 Ft kockáztatásáért csak 310 Ft-ot kapnék vissza. Szóval szerintem is van olyan helyzet, amikor nem kockáztat az ember. (Vagyis a kérdezővel inkább egyet értek.)Vagyis, ha feltárnám magam, valóban lehet, hogy semmi hátrány nem érne, de ez -ma Magyarországon- sajnos nem biztos. És jelenleg a melegek választási kampánytémává válhatnak. :((((
2021. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Értem én ezt 11-es, de lehet nyelveket is tanulni. Minden rajtunk áll. Nem muszáj itt élni. Idő és energia, de ha szeretne valaki elérni valamit, azért meg kell dolgozni.

Egyébként kérdező én természettudományban dolgozok, szóval azért van különbség a közigazgatás és eközött. Itt azért a tudományos dolgokban, tényekben hisznek az emberek, nem pedig hülyeségekben és neten, médiából szedett baromságokból tájékozódva feltételeznek dolgokat, amihez nem is értenek. Szóval azért a tudományos értelmiség jóval másképp áll biszonyos dolgokhoz(melegség pl), mint egy jogi értelmiségi. Nyilván mindenben van kivétel, de gondolom érted.


Természetesen megértek mindenkit, hogy vannak olyan helyzetek, hogy nem mernek lépni, viszont csak így lehet fejlődni. De nyilván ezért meg is kell dolgozni. Nyilván egy munkahelyet sem úgy kell otthagyni, hogy nem keresek közben mást. Tehát azért tudatosan kell élni és szépen átgondolni a dolgokat. De semmi se lehetetlen, ha hiszünk magunkban. Viszont ezért tényleg tenni kell. Főleg fejben.

2021. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!