Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lenne elítélendő, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne elítélendő, ha fiatal aktívként járnék össze egy 40 év körüli házas férfival, akinek vannak gyerekei is?

Figyelt kérdés
Szerinte ő egyébként passzív és arra vágyik, hogy dugják, amit nem kap meg a feleségétől. Úgy érzem kár volna kihagyni, mert elég jó teste van. Ha nem velem csábul el, akkor majd mással úgyis el fog, nem? (Inkább én)

2021. jún. 11. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nemtől és kortól függetlenül mindenki elítélendő aki beleront egy házasságba.
2021. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy hogy miért csalja a feleségét. Ami érdekes hogy ha az asszony el akar válni és viszi a gyerekeket és a tulajdon felét akkor mindegy lesz hogy kivel és milyen szexuális vágy miatt.
2021. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyenbe csak abban az esetben mentem bele ha a harmadik fél tud rólla.
2021. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy hány éves vagy, milyen a szexuális beállítottság, ez megcsalás.
2021. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem csak arról van szó, hogy elítélendő-e.

Hanem áteshetsz a ló túloldalára is.

Mi van akkor ha beleszeretsz? Sokakkal megesik, velem is előfordult már.

2021. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért akarnám tönkretenni őt meg a családját? Nem szólnék róla senkinek, titokban menne az egész. Nálam a szerelem nem megy olyan könnyen azért, főleg idősebb pasikkal. A szex az legyen csak szex, és kapja meg mindenki amire vágyik.
2021. jún. 11. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

"Nálam a szerelem nem megy olyan könnyen azért, főleg idősebb pasikkal. A szex az legyen csak szex, és kapja meg mindenki amire vágyik."

Ez megfér akkor, ha csak egy alkalomra szeretnéd.

De ha a szeretője leszel és hosszútávú lesz a dolog, akkor már alakulnak ki érzelmek.

Én is ezt gondoltam amit te, sőt, ezelőtt még az barátnőmet is elítéltem azért mert szenvedett, beleszeretett egy házas pasiba, mondtam neki, ezt előtte is tudta, hogy házas, miért ment akkor bele?

Könnyű úgy ítélkezni, ha nem vagy benne a szituban, azt a karmától ugyanezt visszakaptam.

2021. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Csináld csak, mellé bizonyítékként képet vagy videót, amit megmutatsz a feleségnek. Ha elválnak aztán csak a tiéd lesz. Én ezt tenném, mindenki jól jár: a feleségnek nem kell egy olyan alakkal egy fedél alatt élnie aki arra vágyik hogy a seggét dugják, a gyerekeknek nem jó olyan szülő, aki folyamat megcsalja az anyját, neked meg lesz pár jó éjszakád. Utána ha megharagszik az a görény, magára vessen, minek csalta meg a feleségét? Harmadszor is töröljétek ezt, akkor kiírom negyedszerre, van türelmem.
2021. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Ritka az, ha több találkozás is összejö9n valakivel, hogy az egyik nem szeret bele legalább egy kicsit a másikba. Ha ez kezelhető mértékben zajlik csak, akkor az nem fog gondot okozni, de ha elhatalmasodik akár benned, akár a partneredben, az már nem biztos, hogy könnyű eset lesz. Gondold csak végig, felborítanál Te egy családi életet azzal, hogy megdugod a férjet?

Másik oldalról meg ha mindketten tényleg csak a szexet akarjátok, és nem többet, akkor abból egy ideig kellemes összejárás lehet. De a határokat nem szabad túllépni és ha valaki kettőtök közül úgy dönt, hogy részéről itt vége, akkor hagyni kell és csak a szépre emlékezni.

/tapasztalat, és jó volt/

2021. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne? Rengeteg nős családos pasim volt nekem is. Ez a másik lelkiismeretén múlik, nem a sajátom a fontos . Nem is kell ezen rugózni. Annak oka van ha egy családos pasi elkezd pasizni illetve ha mindig is ezt tette . Amúgy én ezt a típust akaratgyengéknek hívom. Az ilyen saját magának is nehezen vagy absz nem vallja be hogy meleg, és max félreizél pasikkal egész életében a család mellett. Megérdemlik a sorsukat.
2021. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!