Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Garcons Budapesten? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garcons Budapesten? Milyen hely és kik járnak oda?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
En voltam mar parszor. Semmi kulonos, bulizni jarnak oda, foleg meleg ferfiak. Vegyes a felhozatal, mint mindenhol. 27f
2021. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Kétszer voltam, nyáron a Le Bistroban van a Kopaszin, télen meg az Akváriumban. Az Akváriumos buli sokkal jobb volt! Berlinből jött egy dj drag queenekkel, óriási show-t csináltak, jó volt a zene, stb. A Le Bistro-s buli ehhez képest lapos volt.. átlag dj, sokáig nem is volt zene, csak össze-vissza lézengő emberek voltak mindenhol. Meg a Le Bistro amúgy is egy agyonhype-olt, túlárazott sz@r. Persze, a buli hangulatát lehet, hogy csak rosszul fogtuk ki..


Mi a barátommal és egy barátnőnkkel voltunk mindkétszer, de bulizni és nem cruise-olni vagy ismerkedni mentünk. Persze ettől még az ember megnézi a többi pasit.. mint írta vki fejebb is, vegyes a felhozatal.

2021. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Vegyes a felhozatal, láttam már ott is mindent.

Valamiért minden akalommal úgy érzik a szervezől, hogy a melegeknek travishow kell, ezért azt nyomják. - Én többek között azért nem megyek oda többször, meg úgy általánosságban 'meleg' buliba.

2021. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

A Garcons melegbarát, nem meleg party, így normálisabb is.


Maximum egy drag queen szokott lenni, de az sem mindig.

Nem olyan mint az Altergo szerencsére. Ezerszer normáilsabb.


És a vendégek is igényesebb emberek. Nagyon gyorsan látszik ha elmész mindkét helyre.


Ha pedig az online ismerkedéssel hasonlítod össze, ezerszer különb ilyen helyen élőben.

A felhozatal is más, sokkal több a férfias, jó megjelenésű pasi.



Tematikus bulik is vannak illetve az sem mindegy, hogy ki a DJ.

Van amikor jobb mint máskor.

A most hétvégi például gyengébb volt, kevesebben is voltak, de lehet, hogy ez még a járvány utóhatása, nem tudom.

A járvány óta most voltam először.



Valaki írta, hogy az Akváriumban jobb mint a Kopaszin. Hmmm szerintem nem a helyszíntől függ.

2021. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!