Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már a gárdonyi nudin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már a gárdonyi nudin kalandotok? Ha igen leírnátok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Volt.

Leírni, mit? Hogy hogyan csináltuk? Azért, hogy erre maszturbálj?

2021. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nudira nem szexelni jár az ember, aki azt csinálja azt kizárják
2021. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Gusztustalan az a hely. Farokverő nagypapik, gizda kis k_csögök, folyamatosan bámul mindenki mindenkit - de tátott szájjal, aztán mikor megjön a friss hús, szállnak is rá, mint légy a sz_rra. Soha többé. Egy órát nem bírtam.
2021. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok a nyomulós ott, de én alapvetően napozni járok ki. Ha meg olyanom van, akkor nádasban hagyom magam leszopni. Olyannal még nem találkoztam ott, aki elsőre vagy max másodjára ne vette volna tudomásul, hogy nem akarok vele semmit.
2021. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ölelj át engem és ne engedj el a mennyországig
2021. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!