Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bánjátok, hogy nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánjátok, hogy nem volt fiatal korotokban semmilyen kalandotok fiúkkal?

Figyelt kérdés
Amikor történeteket olvasok, hogy mások tini korukban a legjobb haverjukkal próbálták ki, mindig elfog az írigység, hogy nekem ez miért nem jött össze. Az élet pedig elfut melletted, azóta se jött össze senkivel. Van aki hasonlóan érez?

2021. jan. 24. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Te hány éves vagy most?

Én ugyanígy vagyok ezzel, tinikorom óta vágyom rá hogy kiéljem magam fiúval de a mai napig nem sikerült. (27 vagyok most)

2021. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat gondolkodok ezen! Szeretném is bepótolni... 😊
2021. jan. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint én is próbálom bepótolni amit fiatalon elmulasztottam, talán a társadalmi elvárásoknak megfelelni akarás végett!, egyszóval nem mertem megélni a vágyaimat, mondván mit szólnak majd, ha kiderül...

30 is elmúltam amikor először meg mertem tenni amire valahol mindig is vágytam! Már 42 vagyok, partnerem alig volt, a korosztályom nem vonz, a fiatal srácoknak pedig nem én kellek!, ami érthető is, pedig ők vonzanak igazán...

Van önkritikám, nem én vagyok a fiatal fiúk álma, ez tény!, mert hát kinek kell egy alacsony, túlsúlyos 42 éves...? Senkinek!

De azért mindig próbálkozom, ismerkedek, hátha egyszer megint összejön a dolog egy fiatal sráccal!, és talán valamit bepótolhatok abból amiről fiatalon lemaradtam...

2021. jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen volt kalandom aztán sokáig nem.
2021. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Anotalk ön nehéz mer sok a kamus de néha vannak real 13 év körüli melegek. ❤️
2021. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Késő bánat: eb gondolat
2021. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 éves koromban volt egy kalandom, most 16 vagyok. Kicsit hiányzik az olyan :/
2021. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokáig csak orális volt.

Vagy öt éve engedtem meg az análisat! Perszehogy bánom azt, miért nem mertem belevágni korábban!

2021. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Többször is volt kalandom, sajna ugyan avval 13 14évesen.

Volt egy srac de sajna nemtudtam rá venni, mert 3asba jobb lett volna.

De azóta nem volt semmi, de elvagyok jelenleg mivel bi vagyok.

18f

2021. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem mertem felvállalni a dolgot, féltem, hogy kitudódik, ezért 25 évesen léptem először... azóta függője vagyok a faroknak, bepótoltam mindent.
2021. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!