Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, tudnátok járni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, tudnátok járni biszex sráccal?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, a kérdést a sok "leszbikusok, járnátok biszex lánnyal?" kérdés ihlette.
2021. máj. 28. 11:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem honnan veszitek, hogy egy bi nem tud monogám lenni.

Én is bi vagyok, lassan két éve kapcsolatban egy sráccal. Eszembe jutnak a lányok? Persze, de ettől még nem akarnám elhagyni vagy megcsalni a páromat, hiszen azért vagyok vele, mert vele akarok lenni. Ugyanúgy megcsalja a párját egy hetero vagy egy meleg is, semmivel nem nagyobb az esélye hogy egy bi megcsalja a párját, ti nagyon nem értitek hogy ez hogy működik.

2021. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Ebben igazad van, hogy embere válogatja, ki hűséges és ki nem, de ha valaki két kapura játszik, sokkal nagyobb a kísértés is
2021. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy nagyobb a kísértés, fogalmad nincs, hogy működik ez, legalább egy biszexnek ne magyarázd már meg hogy hogyan kéne éreznie. Aki hajlamos megcsalni a párját, az meg is fogja, ehhez nem kell két kapura játszani
2021. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Eszembe se jutott megmagyarázni, csak mielőtt elkezdesz hisztizni, talán gondolj abba bele, hogy miért írták akár csak ennél az egy kérdésnél annyian, hogy nem akarnának járni biszex sráccal...

És igenis ott van mindig a fejek felett az, hogy mi lesz ha egyszer nőre vágyna férfi mellett vagy fordítva. Van, aki ezt le tudja nyelni,és velük szemben valóban igazságtalan általánosítani, de sokan nem. De tudod, akit nem érint, nem húzza fel magát rajta 😉

2021. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Azért húzom fel magam rajta, mert rohadtul elegem van belőle, hogy ilyen idiotasagokat gondolnak a biszexekről és legtöbbször alaptalanul bélyegeznek meg minket.


Édes istenem, én is hányszor kaptam már meg ezt, hogy én BIZTOS meg fogom csalni, mert egyszer csak úgy ébredek hogy nekem lány kell és elhagyom, mintha ez így működne úr isten. Anélkül hogy egyáltalán megismert volna és tudná hogy én hogy viszonyulok ezekhez.


Ha valaki megcsal, az nem azért van mert biszex, ezt fogjatok már fel. Az akkor is megtenné ha csak a fiukhoz vonzódna. Ezért az összes biszexet megbélyegezni rohadtul toxikus.

2021. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

"Nem értem honnan veszitek, hogy egy bi nem tud monogám lenni."

Egyetértek veled abban, hogy egy hetero vagy egy meleg sem biztos, hogy hűséges, viszont engem az tart vissza, hogy biszexekkel ismerkedjek, hogy nagyrészt nem tudnak ellenállni a társadalmi nyomásnak, és egy idő után inkább a "hetero életvitelt válasszák" mert így kevesebb atrocitás éri őket.

Ez az ami miatt sok meleg kerüli a biszexeket.

Nekem kétszer volt kapcsolatom bi pasival, mindkettőnek ezért lett vége.

2021. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

Azért lássuk be, hogy több biszex pasi, aki már házas, gyereke is van fent társkeresőn pasikra vadászva. Senki sem mondta, hogy nem tud monogám lenni egy biszex, és azt sem, hogy egy heteró vagy meleg feltétlenül az.

Viszont sokkal kisebb a száma a hűséges biszexeknek. Ezt ha csak olvasgatod a szexuális kategóriát akkor rájössz.



Ismerkednék biszex pasival, de csak akkor ha komolyan gondolja a kapcsolatot, és nem feküdne le nőkkel, nem kérne hármasozást vagy nyitott kapcsolatot. És ez kedves felháborodott biszex pasi, lássuk be, elég ritka

2021. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!