Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki rendszeresen megnézi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rendszeresen megnézi a profilom Grindr-en de nem ír?

Figyelt kérdés

Az mit jelent?


Szórakozik?

Unatkozik?

Tetszem, de nem elég bátor írni?



2021. ápr. 30. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kattint a profilra és szépen sorba megy az összesen, így is jelzi.

Nem kell vel foglalkozni csak nézelődős.

Ha nem tüzelt be egyszer se.

2021. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

De a Grindr az egy olyan platform, ami értesítést küld arról, ha valaki megnézi a profilodat, vagy te arról hogy szerzel tudomást?


Elnézést a kérdésért, de olyan platformról, hogy Grindr még nem is hallottam. Szóval csak kíváncsi vagyok.

2021. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napi 100 fölött is volt megtekintés, de nem igazán írt senki. Semmit nem jelent, csak rákattintanak.
2021. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem se jelent semmit. Ne foglalkozz vele. Ha nagyon zavar tiltsad le.
2021. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ti 6 éves gyerekek vagytok? Tényleg egy like, vagy egy megtekintés dönt valamiről?
2021. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Már az is öröm neki, ha lát egy szép arcot

Azért nem ír, mert túl öreg hozzád, úgyse jön be neked és úgyse lesz semmi az egészből

Bele van fáradva már az egész életbe

2021. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked bejön a srác, akkor vedd kezedbe az irányítást és írj rá. Ha nem jön be és zavar, hogy mindig megnéz, akkor blokkold.


Semmit nem lehet ebből következtetni, lehet hogy aranyhal memóriája van és kicsiben érdekesnek találja a képed. De lehet hogy totál bejössz neki és félénk. Írj, ha akkor sem válaszol akkor meg engedd el a dolgot.

2021. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyáltalán nem biztos, hogy gyakran megnézi a profilod.

A Grindrn ha eyg ember megnyit, utána jobbra-balra húzza az embereket, akkor jön sorban a következő.

Úgy is megnyit téged, hogy nem is akar, sőt akár kifejezetten nem akarja, hogy észrevedd.



6. válaszoló,

Te miről beszélsz? Mintha mindenki ugyanazért csinálná, mintha mindenkit ismernél, tudnád, hogy milyen, miért tesz valamit.

Azt sem tudod, hogy ki az és akkor azt sem, hogy miért csinálja.


Bele van fáradva az egész életbe?

A Grindr miatt? Az élet nem csak a Grindrből áll, atyaég!


Amúgy pedig ha valaki reálisan keresgél, nem úgy hogy ő idős de magánál jóval fiatalabbat akar vagy pedig magánál jóval jobban kinézőt, akkor egyáltalán nem nehéz partnert találni. (Komoly kapcsolat az más.) Mibe fáradna bele?


Biztos furcsa a hosszú válasz ilyen kérdésre de nagyon meglepődtem amikor olvastam.

2021. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!