Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti milyen viszonyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti milyen viszonyban vagytok a nőkkel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Barát
Ellenség
Van köztük ilyen is, olyan is
Egyéb, majd leírom
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy állok hozzájuk, mint a férfiakhoz. Bár így melegként is több témám van férfiakkal, mint lányokkal. Sokkal előbb megértem egy férfi lelki világát, mint egy nőét. Dehát ez gondolom valamilyen szinten teljesen természetes. Azonos nemek általában jobban megértik egymást, mert hasonlóan gondolkodnak. Természetesen vannak kivételek, de nekem ez a véleményem.
2021. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokkal inkább emberfüggő.

Én mindenkinek megadom a tiszteletet addig amíg azt én is megkapom.

Én mondjuk a nőkkel sokkal jobban megértem magam, mármint lelki szinten.

A nőknek más számít mint a sablon férfinak.

2021. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%

Szerintem a melegek, attól még mert férfiba szerelmesek, nem utálják a nőket. Mindössze csak annyi, hogy máshogy viselkednek velük, mint a heterok, de nem gyűlölik.

16/F, hetero

2021. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy, ahogy a heterók a férfiakkal.
2021. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

[link]

Ez itt Luxemburg miniszterelnöke - aki nyíltan homkszexuális - és az egyik női minisztere. Ezek szerint Xavier Bettel annak ellenére, hogy meleg, jó barátságban van nőkkel is.

2021. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor jobban el tudok beszélgetni velük, mint a férfiakkal. Ha összejön egy csapat pasi, előbb-utóbb úgyis elkezdenek a nőkről meg a velük való szexről beszélni ahhoz meg úgyse tudok hozzászólni.
2021. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

*homoszexuális

5-ös voltam

2021. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld!
2021. ápr. 27. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyén függő. Van aki fiúkkal barátkozik, mert nyilván nem vonzódik mindegyikhez. És van aki lányokkal, mert hasonló a lelki világa, meg mert ha fiúkkal barátkozna az olyan lenne, mint heteroknál a fiú-lany barátság, ami sokak szerint nincs.

Én egy meleget ismerek, ő lányokkal barátkozik, de van leszbikus ismerősöm is, aki szintén lányokkal.

2021. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában a nőkkel jobban kijövök, de szerintem nem függ a nemtől, mert a legjobb barátom pl heteró férfi, és nőkből is van olyan, akit ki nem állhatok. A viselkedésem abszolút férfias, de a nőkkel valahogy mégis jobban megértetem magam, sok szempontból jobb társaság, de persze egyéntől függ a dolog.
2021. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!