Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen viszonyban kell lenned...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viszonyban kell lenned valakivel, hogy utánamenj külföldre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
senki után nem mennék
2021. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Családtag ?
2021. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 subrette ***** válasza:
94%
Már a vőlegényem volt a párom, amikor állást kapott külföldön. Én pont akkor diplomáztam, így viszonylag szabadon tudtam váltani. Belevágtunk, azóta is külföldön élünk. Azóta már a férjem és megszületett a kislányunk.
2021. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
szexkapcsi
2021. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Többéves kapcsolat kellene hozzá.N
2021. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülő, testvér, gyerek, családtag vagy több éves nagyon "komoly" kapcsolat. Amúgy meg attól függ hogy az illető ki akar-e menni vagy sem. Ha amúgy is ki akarna menni akkor miért ne kimész egy szimpla 3x már dugtunk kapcsolattal is (egyébként is mennél). Ha viszont nem akkor meg nem fog. Tanács: csak akkor adj fel itthon mindent ha már teljesen biztos vagy magadban (és a másikban).
2021. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!