Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem ciki a fiatal srácoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki a fiatal srácoknak negyven felettiekkel összeállni?

Figyelt kérdés

Mit esznek a fiatalok az idősebbeken ?

Ha nem pénz van a háttérben, akkor érzelem, vagy testiség ?

Hiszem találhatnának korabeli srácokat is bőven. Erre pl egy 24 éves összeáll egy hatvanassal.

Szóval nem értem a miértjét. Azt tudom azért, hogy egy idősnek nyerő egy fiatal, de fordítva ...?..?


2021. ápr. 8. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Az idősek tudják mit akarnak, van elképzelésük a világról, függetlenek és stabilak.


Rengeteg fiatal nő azt hiszi például hogy a tökéletes szex azt jelenti, hogy lefekszik és csináljon vele a férfi amit akar. Aztán persze megsértődik ha otthagyják egy 40 évesért aki valóban aktív résztvevője a szexnek, nem csak egy darab fa.

2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem undorító!
2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha kettőjüknek nem ciki, akkor nem az. Hogy más mit gondol róluk, az pedig az ő dolga.
2021. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

egy fiatal korú 2 ok miatt áll le egy nála jóval idősebbel:

1. apakomplexus

2. pénz

2021. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Kiegészíteném még azzal utolsó, hogy "életképtelen". Legalábbis ezt gondolják magukról, ezért kell nekik egy tapasztaltabb támasz.
2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ennek a kérdésnek már szakálla van. Minden héten kapunk belőle.

Gyűlölködés az nagyon megy.

Undorító figurák vannak már csak itt.

2021. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
egy negyvenes ku-rva jol nézhet ki,jobban ,mint egy tizen huszoneves,,,ez az ageizmus undorito szerintem..miert kell eröltetni ezt a fiatal a fiatallal öreg az öreggel lehet csak cimszot? mindneki azzal legyen akit vonzonak talál..látok fiatal meleg és hetero csavokat ,akivel soha az életben nem cserélnék,mert szarul nez ki..köver,ronda stb..es csomao 40 .50 es van aki szexi,sportos es joképü..na akkor mi van? melyiket választod? a 18 éves sza-rt,mert FIATAL? vagy aki jol néz ki,de idösebb? hat én az utobbit segg-fejek
2021. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, tökéletesen igazad van!
2021. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Kisugárzás, összkép a döntő.


Ha egy szőrtelen vékony 18 éves passzív srác aktív partnert keres, akkor egy szőrös, testesebb/izmos 40+-os férfi az ő szemében onthatja magából a magabiztosságot.

Ez mind személyes ízlés kérdése, extrémebb apakomplexus/gerontofília is lehet szélsőséges esetben, lehet hogy szimplán a domináns kisugárzás dönt, vagy szimplán esztétikai kérdés 40 éves korára a férfiak teljesen beszőrösödnek, ha pedig izomzatot építettek éveken át az teljesen máshogy fog kinézni mint egy 20 éves srác izomzata.

Szóval több válasz is elképzelhető, de ezek leginkább mind szexuális vonzalomra épülnek szerintem.

2021. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: Király ez a válasz.
2023. júl. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!