Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs gerinc sokakban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs gerinc sokakban?

Figyelt kérdés
Rámír pl itt is egy kérdésnél de a válaszom után se kép se hang... Miből áll megírni ha nem ok vmi?
2021. márc. 29. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez sajna az arctalansággal jár. Nem tudod ki az így megteheti. Mint mikor randi után nem ír többet...
2021. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj velem is mennyiszer volt ez, de annyira nem értem miért.

Tehát érted itt még az se lehet, hogy nem jössz be neki, mert nem is lát téged...

Így rámírnak, hogy van kedvem-e dumálni, visszaírok neki, erre ghostol. XD

2021. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mikor képet kér. Kap. majd nem ír többet vagy tilt. Nem gond ha nem jöttem be, de mondja meg. Plusz ha cseréről volt szó legyen gerinc benne és küldjön ő is. Egy haverom mondjuk meg szokta szivatni ezeket. Másik profilról szexi pasi képével ír. Elhívja talira és nem megy el. Erősnek érzem, de megértem. Aztán megírja hogy miért csinálta csak hogy tudja :D
2021. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy listám innen a kamusokkal. Én is kaptam, de hasznos. Meg a facen van egy csoport. Ott is sok hasznos dolgot mondanak hogy ki kamus.:D
2021. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Azért valamennyire meg lehet érteni őket. A melegek elég nehezen vállalják fel magukat, mert félnek az elutasítástól és azért ez érthető. Gondoljatok bele, elég ha valaki saját magának beismeri ezt, még keményebb ha találkozik is valakivel. Ezért a társadalom a hibás, HOMOFÓBIÁNAK NEM LENNE SZABAD LÉTEZNIE !!
2021. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
A kezdő homoszexuálisok ezerszer is meggondolhatják magukat. Főleg ezek után, hogy ezek szerint még listázzák is őket… Nekem ez évekig tartott, ameddig az első találkozásig eljutottam. Először féltem magamtól, féltem mi lesz, ha ismerősökbe botlok, féltem, hogy homofób csapda. Féltem, hogy a fiú esetleg többet akar és botrányt csinál körülöttem. Ma már kapcsolatban élek. De nem egyik napról a másikra ment és többször az utolsó pillanatban fordultam vissza… Nem volt bennem gerinc? Nem voltam elég bátor? Minden bizonnyal. Nem álltam a Budapest Pride első sorában az biztosan elmondható. Most már tudja mindenki körülettem, könnyebb. Akikkel kellett, megszakítottam minden kapcsolatot előtte. Ez van. Nem vagyunk mindannyian bátrak, de nem akartam, akartam rosszat.
2021. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!