Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúként/férfiként mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúként/férfiként mi volt a legromantikusabb élményetek? (Nem feltétlenül a szexuális élmények érdekeknek)

Figyelt kérdés
Jöhet komment, és privát üzenet is

2021. márc. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Nekem egy olyan randim volt, ami tényleg klasszikus randi.

Írogattunk egymásnak neten 2 hétig, megbeszéltük a találkozót, elég jött kocsival, hozott ajándékot is, majd elvitt vacsorázni.

Majd haza is hozott, kiszálltam a kocsiból, kiszállt ő is, és megcsókolt.


Nem vagyok az a fűvel-fával típus, nem csak szexrandijaim voltak, de ez azért emlékezetes, mert nehéz egy ilyen úriembert találni, illetve egy ilyen randit összehozni.

28f

2021. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
1# 🥰
2021. márc. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Öt évvel ezelőtt, a Rómeón két napig beszélgettem egy fiatal sráccal.Képcsere nem történt.

Két nap után találkoztunk, és ahogy egymásra néztunk, minden megszűnt,csak mi ketten voltunk, ott, azon a forgalmas téren. Már első nap több órát voltunk egyutt, beszélgettunk, fogtuk egymás kezét és ő is,én is azt éreztem, valami elkezdődött.

Másnap ugyanez volt,egy kis kirándulással egybekötve. Csak puszi volt még ekkor is. Meghívtam cukrászdába,, majd hajókáztunk a Dunán.Ott, a dunai szélben súgta először a fulembe : " Szeretlek "....

Három hónap múlva költöztem vele össze és majdnem négy évet éltunk egyutt. Sajnos már vége,de életem egyik, ha nem a legszebb élménye volt.


Ha lehet, mindenkinek azt kívánom,éljen át hasonlót !


52 f/Bp

2021. márc. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokaig együtt voltunk egy sráccal, együtt is éltünk. Sosem voltunk a romantikáért különösebben oda.

Egyszer egy szülinapomkor kis gyertyákkal kitette a lakást, főzött, vett virágot. Nagyon cuki volt.

2021. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem számítottam rá ezért lett nekem jó emlék,

Nem rég ismertük egymást és meglepett egy születésnapi tortával gyertya, és ő próbált énekelni.

Karácsonyi vacsora kettesben

Előző nap az is nagy meglepetés volt késbakkal meg minden pompadur.

2021. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!