Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Análhoz milyen méret az ideális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análhoz milyen méret az ideális?

Figyelt kérdés

Kezdő passzív vagyok, szóval egy türelmes unit kerestem. (Én is uni vagyok egyébként)


Viszont a srácnak csak 16 cm a pénisze.


Ebből fogok egyáltalán érezni valamit?



2021. márc. 6. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Először is szét kellene feszíteni a lyukadat, mert nem megy az olyan könnyen, utána pofázz, hogy érzel-e valamit vagy nem...
2021. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Főleg, hogyha kezdő is vagy...
2021. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Miért szerinted a 16 cm kicsi?
2021. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Egy 16ossal már rojtosra...

Ne aggódj!

2021. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Talán sok is, hogyha nem tudsz megfelelően ellazulni vagy a partnered nem figyel eléggé.
2021. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Előtte dildózzam magam otthon?


15 percre lakik tőlem egyébként.

Nyilván kimosnám magam előtte stb.

2021. márc. 6. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
a lyukad majd alkalmazkodik a vastagságához, nyilván a vékonyabb kevesebb tágítással is becsúszik könnyen. hossza tök mindegy
2021. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Ideális méret az ideális partnerhez tartozik, aki tudja is használni. Egy átlaggal is lehet varázsolni, meg egy naggyal is lehet balf.sz valaki.
2021. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
21cm
2021. márc. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Endura ***** válasza:
96%
A 16cm-es az tökéletes lehet.A lényeg a prosztata izgatása belül.Az orvos is eléri az ujjával a prosztatát vizsgálatkor,tehát egyáltalán nem kell nagyméret hozzá.A kicsivel bökdösi,a naggyal súrolva izgatja,táhat mindkettő jó,csak egy kezdőnek inkább kisebb a jó,mert meg kell tanulni ellazulni.Randi előtt belső tisztítás az fontos:nemcsak a higiénia miatt,hanem a lazításban is segít.
2021. márc. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!