Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orális szex esetén elkapható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex esetén elkapható nemi betegség?

Figyelt kérdés
Hosszabb távú alkalmi kapcsolatot keresek és az aktív ragaszkodik hozzá, hogy gumi nélkül szopjam. Szerintetek jó ötlet?

2021. febr. 15. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elkapható.
2021. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen el
2021. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sok minden, HIV, szifilisz, HPV hogy csak a legismertebbeket mondjam. Igaz kisebb eséllyel mint análisan, de elkapható. Szóval fűvel-fával orálozni nem biztos hogy annyira jó ötlet.

Egyébként milyen az a "hosszú távú alkalmi"? Most akkor alkalmi, vagy hosszútávú? Avagy összejárás de közben mindenki 10 másik emberrel dug közben?

2021. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem élnénk együtt életvitelszerűen és nem is keresek komoly kapcsolatot. Elsősorban szopni szeretnék, szeretnék egy férfit élvezésig kényeztetni.
2021. febr. 15. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen férfit keresek én is csak 40+

Én 20 vagyok és passziv

2021. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha gumi nélkül oràlozol, akkor el kapható a HIV, szifilisz, kankó, Trichomonas, meg sok egyéb.
2021. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!