Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy hímvesszőjü aktívok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hímvesszőjü aktívok ti élvezitek mikor a behatolásnál fáj a passzivnak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max aki szadista..
2021. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Az ha kellemesen, izgatóan feszíti jó, de fájdalmat szándékosan okozni ki szeret ? (Bdsmet leszámítva)
2021. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem okoztam soha fájdalmat,mindig is figyeltem rà hogy ne forduljon elő hisz örömet szeretnék nem fájdalmat!
2021. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
En nem szeretem ha faj neki. Az gyakran elofordul hogy kellemesen fesziti.
2021. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincs nagy farkam de voltam olyan sráccal aki azt kérte hogy egyből tövig rakjam be neki akkor is ha fáj neki. Érdekes élmény volt. Bejött de csak magamtól nem tennék ilyet.
2021. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elso srac akivel aktivkent voltam direkt kerte, hogy durvan egybol tegyem be. Egy kis sikositoval. felnyogott a fajdalomtol, nagyon szuk volt erre emlekszem. Nem is birtam sokaig. A srac elmondasa szerint csak kivancsisag volt reszerol, nem lett belole rendszeres. (Ezt mar elotte is elmondta, hogy igy lesz). Amugy nem szeretem a durvasagot.
2023. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én első aktív partnerem pontosan ilyen volt. :(

Azt mondta utána, hogy hallani akarta a sikoltást amikor elveszi a szűzességem. Mondjuk gyorsan megszakítottam vele utána a kapcsolatot

febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!