Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias passzív mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias passzív mennyire tetszik másoknak?

Figyelt kérdés
Én passzív vagyok és teljesen férfias, senki nem mondaná meg azt sem, hogy meleg vagyok nem, hogy passzív. Ez valakinek bejön? 24 vagyok, szóval a korommal nincs gond meg a külsővel sem de ha valakinek elmondom egyből le döbben hogy passzív vagyok.
2021. jan. 9. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kellene meglepődni ezen.
2021. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig meglepődnek, volt ismerkedésnél, hogy nem ezzel kezdtem, mikor elmondtam a döbbenet az arcon... Uninál nem feltétlen gond, de egyébként mindenki arra számít, hogy aktív vagyok.
2021. jan. 9. 15:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szükséges, hogy valakire "ki legyen írva" a szexuális hajlama, ami ráadásul nem is igazán tartozik másokra. Értem amúgy, mire gondolsz. Beszélgetés során úgyis kiderül. Speciel engem nem zavarna...:D
2021. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bejönnek a férfias passzívok.
2021. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én dugtam olyan sráccal aki egy fejjel magasabb volt es vagy tizenöt kiloval több. Izomban.

Szóval nem...

2021. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szoval nem gond..tetszik

2021. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fiús uni vagyok, és egy olyannak, mint te örülnék a legjobban!

Nagyon bejön!

22f

2021. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Sem a korodra, sem a kinézetedre ne legyen okod szerénykedni.

Hidd el, sokkal többen szeretik a férfias passzívakat - én is -, mint a viháncoló kis selyemmajmocskákat !

2021. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

többségben szerintem a melegek a "férfias" melegeket preferálják és nem a szőrtelen lányos fiúkat.

meg számomra az ilyenek nem számítanak férfinak

2021. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pont a zsánerem 18/f
2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!