Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az már zaklatásnak számít, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már zaklatásnak számít, ha minden héten elmondom egy fiúnak, hogy leszopnám?

Figyelt kérdés
Igazából minden alkalommal azt mondja, hogy örülne neki, csak nem ér rá, ezért szerintem kicsit se zaklatás. Persze tudom, hogy nem is akar velem lenni, ezért akár abba is hagyhatnám.
2021. jan. 8. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem veri ki pár fogadat addig van esély hogy belemegy.
2021. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Inkább szánalmas.
2021. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Meleg vagyok

Te vagy a mi kis szégyenfoltunk

2021. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el, ha egy fiúnak felajánlanád, hogy leszopod, nem várakoztatna ennyi ideig, hanem ott helyben letolná a nadrágját...
2021. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Gondolom te még egy férfit se láttál közelről. Úgy védik a kis pöcsüket, mintha az lenne az orosz elnök.

2021. jan. 8. 22:58
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is csak csajnak engedem,lehet ő se meleg.
2021. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező én fiú vagyok. Nemtudom miért védik egyesek a farkukat, lehet fogazol
2021. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, eddig szinte az összes partnerem azt mondta, hogy jól szopok. Egy darabra emlékszem, aki nem, viszont ő egyértelműen az impotenciáját akarta palástolni az én sértegetésemmel.
2021. jan. 8. 23:05
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Az meg se fordult a fejedben, hogy egyszerűen nem vágyik a közelségedre és nem akar tőled semmit?
2021. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Dehogynem, le is írtam a kérdésben, hogy szerintem semmit nem akar. Mégis mondja állandóan, hogy örülne neki; én tehetek róla?
2021. jan. 8. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!