Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól számìt valami zaklatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számìt valami zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Anyumat vilàgosan megkértem hogy adjon több privát teret. De bejön simán ha öltözöm vagy fürdök és van hogy témázni is akar a szexualitásról. Ami nekem frusztráló de ezt nem érti meg. Amióta itthonról dolgozik még rosszabb mint eddig. Mit tegyek?

F/17



2020. márc. 30. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Minden olyan, ami a szexualitással kapcsolatos, és te nem egyezel bele.
2020. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálj még határozottabban. Hívd fel a figyelmét rá, hogy ez neked milyen kellemetlen, lassan felnőtt leszel, kéred, kezeljen is úgy, és ha kérsz tőle valamit ebben a témában, azt tartsa tiszteletben.
2020. márc. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezz vissza. Pl:anya te miként szeretsz cumizni? Stb...
2020. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Küld el hozzám, vagy írjon nekem. Én szívesen megosztok vele dolgokat.
2020. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit "bunkó" leszel vele, és rákérdez miért, azt mondod, hogy -ne haragudj anya, de "ez meg ez" zavar, és azt gondolom, ezt már nem kéne csinálnod, akkor talán észre veszi magát.
2020. szept. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dugd meg alaposan, talán békén hagy. Vagy jobban rád mászik.
2020. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!