Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk mi a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk mi a legrosszabb szexuális aktusotok?

Figyelt kérdés
Mi tette tönkre? Nekem a srác szülei értek haza :D Utólag nevetek de akkor ott nem volt ilyen vicces.
2021. jan. 6. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác farka túrós volt. Úgy akarta, hogy elégítsem ki. És akkor vettem észre csak sajna mikor már a számba volt. Azonnal mentem kimosni a szám és mentem is haza. 18 éves, szexi, helyes srác volt, de ez teljesen gáz volt.
2021. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyes mit jelent az, hogy túrós egy farok?


Nekem olyan volt, hog egy sráccal megbeszéltük hogy leszop majd megdugom. Szopott, de kellemetlenül, mert lenyomta a nyelvét a húgycsövömön... megfordítom és raknám befele erre észreveszem, hogy tiszta szaros volt a segge, na mondom ez nem igaz, mentem onnan...

Ez volt a (szószerint) kegszarab szexuális dolgom, holott dugtam már iskolatársamat a wc-ben minden előkészület nélkül (gumiban) mégsem volt szaros a segge...

19/f

2021. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
azt én sem tudom,de annyira undorító kifejezéss,nincs másik szó rá? gisztustalan? büdös vagy valami
2021. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
#2 vagyok, miért vagyok lepontozva? Ha egyszer nem tudom akkor nem tudom... Ahh, ezért utálom én ezt az oldalt...
2021. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Pár napja valaki ezért jár fel, hogy lepontozzon embereket. Ne izgasd magad rajta.
2021. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%
Mikor a srác regényeket írt arról hogy milyen keményen fog megdugni aztán fél perc alatt elsült
2021. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Túrós fasz :

Rá száradt ondó maradékok a fityma alatt.


Legrosszabb nekem az volt hogy megbeszéltük a dugást, és nem volt kimosva, nem lett belőle semmi.

2021. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
#2 vagyok, Uhh köszi hetes, és fúj... én se nyúlnék olyan péniszhez...
2021. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Csak feküdt ott, mint egy döglött hal

Megvolt az aktus, de nyűgből csináltam az egészet

AMúgy se álmaim férfija volt

2021. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A túrós nem biztos hogy csak ondó maradvány.


Nekem akkor is előjön ha közvetlen előtte meg volt mosva és úgy verem. Sztem hámréteg is lehet benne amit akkor a huzogatással összeszed. Újabb mosás után már nem jelentkezik különösebben.


Megjegyzem szoktam pumpálni néha és olyankor utána pár napig hajlamosabb erre.


Ezért ha véletlen valakivel összejönne valami, előtte magamnak felverném és mosnám 2x is inkább, ha ő is hajlamos erre akkor úgy neki sem ártana. Ami meg utána keletkezik azzal meg már nem nagyon lehet mit kezdeni sztem.

2021. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!