Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit élveznek a passzívak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek a passzívak a szájba dugásban?

Figyelt kérdés
Én anno 1x kipróbáltam 17 évesen. Borzalmas emlék. Pont egy másik kérdésben írtam ezt le. Sok spermája jött a srácnak és majdnem megfulladtam plusz az egész olyan megalázó volt hogy térdelek ő meg dugja a számat. Mit lehet ebben élvezni?
2021. jan. 6. 15:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Ahhh, pont az a legjobb, hogy megalázó és azt tesz velem, amit akar. Ha szenvedek picit az még jobb is.
2021. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Itt előttem már többen megfogalmazták, én pont azt szeretem benne hogy megalázó helyzetben vagyok, minél durvábban csinálják annál jobban :)

Semmi gond nincs azzal hogy neked nem jön be a dolog, de vagyunk páran akik imádják

2021. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Lelkileg szerintem nem tesz jót. Elvesz az emberből. De hát az élvezetek
2021. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom a másik oldalon. Ha van fiatal aki benne van írhat. :P
2021. jan. 6. 22:41
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
neked meddig fiatal a fiatal? én csak kérdezem, nem jelentkezek
2021. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezt azok élvezik, akikben van egy kis mazo hajlam, vagy olyan dolgokat tesznek, amivel így lelkileg kompenzálhatnak.

Olvastam erről, hogy pl főnökök, vagy olyanok, akik egyébként nem jó dolgokat tesznek, ettől,hogy szájba dugják őket, lelkileg fellélegeznek.

2021. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Én passzív vagyok. És imádom amikor szájba dugnak. És ezt a legtöbb aktív pasi még tőlem is jobban élvezni. Beindulnak tőle. Szeretem megadni amire vágynak a pasik. Orálozni alapból szeretek, ez végülis ugyan az, csak dominánsabb benne az aktív fél.
2021. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom mi rossz van ebben. Ha bejövős valaki, én vágyok rá hogy lecumizzam, és nem azért mert megalázó, mert nekem nem az. Ha az lenne nyilván nem vállalnám be. Ez mindkettőnknek csak jó :)
2021. jan. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!