Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit élveznek a passzívak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek a passzívak a szájba dugásban?

Figyelt kérdés
Én anno 1x kipróbáltam 17 évesen. Borzalmas emlék. Pont egy másik kérdésben írtam ezt le. Sok spermája jött a srácnak és majdnem megfulladtam plusz az egész olyan megalázó volt hogy térdelek ő meg dugja a számat. Mit lehet ebben élvezni?
2021. jan. 6. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Vannak passzívak akik arra vágynak, hogy a másik bármit csináljon velük csak élvezze. Tehát úgymond használja őket. Nekik az az izgató benne, hogy te csak használod őket. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Több passzív fiú is volt a partnereim közt, aki erre vágyott. Én meg megtettem :)
2021. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont az tetszik, hogy azt csinálnak a számmal amit akarnak, hogy kicsit megalázó. Pont arra vágyok, hogy használjanak, hogy az én élvezetem annyira ne számítson (ezért nem érdekel fiúkkal az aktív szerep)
2021. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Most konkrétan a szájba dugástól, vagy úgy ánblokk az orális szextől irtózol?
2021. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy rossz emlék sok dolgot elronthat. Ez tény. Pár éve volt egy srác akinek első partnere voltam. Utánam volt mással is. És mikor újra találkoztunk elmondta, hogy mennyire örül, hogy velem volt az első mert a második sráccal milyen rossz volt neki. És hogy ha ő lett volna az első tuti nem találkozott volna mással sokáig mert nagyon rossz első élmény lett volna és hogy mennyire örül, hogy figyeltem rá :) Megjegyzem később is mesélt pár rossz élményt de már meg se lepte :D Ahogy engem se. Sajnos megesik az ilyen élmény. És jól írta valaki fentebb a helyzet izgat egyeseket.
2021. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet bár alapba nem vágytam akkor se az orálra csak úgy beszéltük meg ha ő kielégít orálisan akkor én is. Hát belementem. Full aktív vagyok ez lehetett a baj :P
2021. jan. 6. 16:00
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a többség azért teszi, hogy örömet okozzon a partnerének, nem pedig azért mert ő élvezi.
2021. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert jó érzés mikor a számban van.. 🤩 Imádok szopni.. És jó utána a szám.. Meg hát olyan jó érzés.. Ahhw🤩
2021. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Rám írhat olyan aki gyorstüzelő :P
2021. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is pont azt szeretem benne, hogy kicsit "megalázó", hogy kihasznál, azt tesz velem amit akar és nem tudok ellene mit tenni :D Egyébként azt jobban szeretem, ha nem térdelve vagyok amikor dugja a számat, hanem az ágyon fekszem és a fejem párnán van, ő meg úgy mászik rám és úgy dugja a szám:D
2021. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont az utolsót,hogy megalázó.
2021. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!