Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kicsi és vékony farkú srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi és vékony farkú srácok, nektek is lecsúszik az óvszer menet közben?

Figyelt kérdés

Én azt szoktam tapasztalni, hogy menet közben folyton elkezd lecsúszni a gumi, ilyenkor mindig a farkam tövénél húzok, vagyis az óvszer felcsavart végén pödrök egyet rajta egyet. Viszont így meg van, hogy egy hosszabb menet végére már több centi gumi lóg a farkam elején, ami elég zavaró.


Ez másnál is így van, vagy a kicsi farkamon egyszerűen nem feszül meg a gumi eléggé, ezért csúszik mindig előre?


2020. dec. 31. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sima óvszer nem jó, akkor tudsz venni szexshopban a méretednek megfelelőt.
2020. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen problémám, viszont úgy tudom netről lehet rendelni többféle méretű gumit (my.size például ilyen márka)
2020. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha van nagyon kicsi vagy nagyon vékony farkú srác, az írhatna nekem. :)
2020. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a farkad kérdező?
2020. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!