Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Grindr-ön a távolságérzékelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Grindr-ön a távolságérzékelő mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Ha valaki 2620 feet-re van, az tényleg ott van. (PL lakik)

És ha beszélgetésközben mozog 100 feet-et, az csak újra-kalibrálódott, vagy tényleg kiment mondjuk a szomszéd utcába?



2020. dec. 29. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Légvonalban mutatja.
2020. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, sejtettem, hogy légvonal.


De mennyire pontosan?

2020. dec. 29. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
kb, múltkor valakit 1 méterre mutatott tőlem..
2020. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

KB 50m pontossággal

Családi házas környezetben

Ki lehet totózni.

De emeletes házaknál, társasháznál nem.

2020. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Annyira pontos mint amennyire egy GPS, de van benne némi pontatlanság. Azért szerintem egy ismerkedésnél 2-300 feet nem távolság, az még bőven "leküzdhető" ha két ember szeretne egymástól valamit.
2020. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
De elvileg csalhat is az ember h beírja magát valahova mint a rómeón. Nem?
2020. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy a #4 is mondta, kb 50 méter a megbízhatósága az átlag telefonos GPS-nek. Legrosszabb esetben így 100 métert téved a rendszer légvonalban normál működés mellett, de már erre is rendkívü kicsi az esély.


Furcsa anomáliák azért előfordulhatnak. Engem régebben rednszeresen berakott a tinder Szegedről Debrecen közepére néhány órára vagy napra. Mindig pontosan ugyanoda rakott le a belvárosban. A mai napig nem tudom, hogy mi lehet a magyarázat.

2020. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

6: nem lehet vele csalni, gps alapú, te nem tudsz megadni lakhelyt

7: néha a telefon azt mutatja hogy a szomszéd városban vagyok, de írt már messzebbi helyet is. elvileg befolyásolja hogy melyik toronyhoz kapcsolódik a telefon. ez lehet a magyarázat az anomáliákra. legalább is szerintem, de hátha lesz vki aki tudja és leírja hogy igaz-e.

2021. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!