Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak ti elélveztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak ti elélveztek a talikon?

Figyelt kérdés
Tehát nektek gáz ha az aktív miután elélvez már csak kis simi, bújás van és csá? Én pl ha elélveztem már nem szívesen segítek a másiknak. Mármint megteszem ha kell de az ideális számomra akinek nem kell :P Vagy nagyon hamar elélvez és elég csak smárolni közbe vagy simizni őt.
2020. dec. 26. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Ja bocs mi kérünk elnézést hogy élvezni akarjuk. Ha jól csinálja az aktív akkor elmegyek közben de ha nem akkor bizony segítsen utána.
2020. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Na végre, hogy valaki elnézést is kér :)
2020. dec. 26. 21:52
 13/22 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy semmi olyan nem volt a kérdésemben, ami gáz lenne. Őszinte voltam csak és ha kicsit is figyelnél látnád, hogy meg szoktam tenni, hogy segítek. A kérdés az volt, van-e akinek bejön ha nem. De egyszerűbb látom leszólni...
2020. dec. 26. 21:54
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen mindegy hogy csomagolod be, önző vagy mert nem akarod megtenni csak muszájból. Igen van akinek az önzőség bejön, de akinek rendben van az önértékelése annak felejtős.

Én meg csak tanácsot adok: tanulj meg olyan jól és addig dugni hogy a passzívod elélvezzen közben és akkor megoldódik a problémád.

2020. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a kérdező nem önző a passzív feladata hogy kielégitse az aktívatt
2020. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Jaj de jó. Áruld el kérlek drága. Hogy lehet az hogy ugyanúgy dugok vkit meg kétszer és egyszer elmegy egyszer nem. Sőt én is van hogy 5 perc alatt de van hogy 20 perc se elég. Jaaa biztos azért emrt rosszul csinálom. Hangulat és sok dolog kell hozzá. Nem az aktívon múlik csak mi hogy alakul. De persze megvárom mit is mondasz. Biztos ez is az ÖNZŐ aktívak hibája. Sőt az is ha rosszul szop egy passzív :D
2020. dec. 26. 22:16
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Te mekkora egy farok vagy. Ilyen írási stílussal... Egy provokatív pöcs vagy.
2020. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretem, ha a passzívnak is jó. Úgy teljes.

Hogy miként, azt ő határozza meg.

Volt olyan, aki lovaglóban szerette, mert úgy nagyon hamar el tudott menni.

Volt olyan is, aki kutyában akarta, de közben a kezemet a farkára irányította, hogy fogjam, és verjem neki.


Persze volt olyan is, aki csak a "töltést" akarta, nem várt semmiféle kompenzációt.

2020. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Csak felvettem azt a hangnemet ahogy rám támadtatok. Ha elolvasod a kérdés NORMÁLIS hangnemben volt. Alkalmazkodtam a válaszhoz...
2020. dec. 27. 17:26
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
Kezdő vagyok, de ha passzív lennék, szerintem nem bánnám, ha csak az aktív megy el.
2020. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!