Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/Sissy/Travi/crossdresser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/Sissy/Travi/crossdresserként hogyan tudnám fejleszteni magam hogy egyre nőiesebb legyek?

Figyelt kérdés

Szóval én igazabol nem is tudom mindek tartom magam,de a lényeg a lényeg nekem nagy élet célom, hogy igenis egy nőies travivá válhassak, és ehez sok mindenre van szükség. Tudnátok nekem küldeni ehez valami útmutatót guide -ot, hogy mik a lépések és állomások ilyen esetbe, és hogy mik azok a dolgok amik akármilyen kis plusszal akár hozzá járulnak. Gondolok itt hormonokra, edzésre, testékszerre stb. Próbáltam keresni magam mellé egy férfit aki terelget meg hasonló, de sajna nem nagyon vannak ilyen férfiak :\


23/meleg/



2020. dec. 11. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen ismerkednék ilyen "lánnyal"! Terelgetném, nevelgetném, támogatnám!
2021. márc. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

11-es te lány vágy fiú vagy?

Rám írsz kérlek.

2021. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

12-es: Fiú vagyok, ha gondolod írj rám, adj egy mail címet.

11-es voltam

2021. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh, bárcsak új életet kezdhetnék. Nagyon szeretnék magamnak egy kis Sissy hercegnőt,óvnám, vigyáznám... <3 Sajnálom hogy pasiként idepofátlankodtam.


34 F

2021. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Miért van itt is a "meleg", a homoszexuális, meg az ilyen kategóriás jelzők?

Van te neked valami közöd a kérdésedhez?

Mindenki, aki szép, lányos, annak csak a férfiak kellenek? Ezt csak kitalálni, behazudni lehet.

2021. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

gyere hozzám segitek

Takarítasz,mosol,főz és a végén meghúzlak.

Jó?

2021. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!