Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/Sissy/Travi/crossdresser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/Sissy/Travi/crossdresserként hogyan tudnám fejleszteni magam hogy egyre nőiesebb legyek?

Figyelt kérdés

Szóval én igazabol nem is tudom mindek tartom magam,de a lényeg a lényeg nekem nagy élet célom, hogy igenis egy nőies travivá válhassak, és ehez sok mindenre van szükség. Tudnátok nekem küldeni ehez valami útmutatót guide -ot, hogy mik a lépések és állomások ilyen esetbe, és hogy mik azok a dolgok amik akármilyen kis plusszal akár hozzá járulnak. Gondolok itt hormonokra, edzésre, testékszerre stb. Próbáltam keresni magam mellé egy férfit aki terelget meg hasonló, de sajna nem nagyon vannak ilyen férfiak :\


23/meleg/



2020. dec. 11. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Honnan veszed , hogy nincsenek ilyen férfiak?

Szàmomra ez rendkívül izgató és igen nemes feladat lenne mindezek mellé.

2020. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Vágd le!
2020. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hormonokat csak transz nők szednek, a felsorolt FÉRFIAK nem. Lézeres szőrtelenítés vagy rendszeres gyanta ajánlott, a sima bőr általában nőies. Hajadat is megnövesztheted, eddz sokat popsira, arra találsz útmutatót. De szerintem mégis az egyik legfontosabb dolog hogy megtanulj JÓL sminkelni. Arra is sok videó van youtubeon, de ne csajok hanem kifejezetten pasik videóit nézd pl drag queenekét ők jobban el tudják rejteni a férfias arcszerkezetet.
2020. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
te ilyen transzformer vagy?
2020. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3-nak igaza van mindenben. Annyit hozzá tennék, hogy ha hasra edzel, akkor soha ne edz oblique-ra, ha nőiesség a célod. Attól csak szélesebb leszel derék tájt
2020. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre az életvitelre nem kapsz hormonokat, nem így működik. Sok vizsgálat kell hozzá, pszichológusok mire megkaphatod őket hogy szedhesd
2020. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes, hogy nem találtál ilyen férfit magad mellé. Nagyon sok pasinak bejönne ilyen "csaj" ! Persze lehet nem jó helyen kerested.
2020. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is vonzanak a női ruhák és ez az egész, de még nagyon kezdő vagyok. Tanács nekem is jöhetne.
2020. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én adhatok tanácsot ha gondolod
2020. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is vonz a Sissy-vé vállás. Nagyon örülnék ha lenne olyan aki nővé nevelne engem:)
2021. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!