Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretném kipróbálni milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni milyen lenyelni, kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szeretem lenyelni, semmi problémám az ízével, pedig változatos szokott lenni az ízvilág. :)
2020. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -remete- ***** válasza:
88%
Próbáld a sajátod. Nem sok különbség van kb hasonló az íze. Illetve más más az adag.
2020. nov. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen nem is számítottam rá. Bár a partner mondta, hogy "mindjárt", de a "mindjárt az konkrétan azonnal volt, időm se lett volna kivenni a számból. (mindketten 15 évesek voltunk). De nem bántam meg, nem volt kellemetlen, nem fulladtam tőle, és kellemes íze volt.

...

...azóta persze volt olyan partner, hogy iszonyat rossz íze volt (sok pia és dohányzás), illetve a vártnál több anyag (konkrétan az orromon jött ki, de legalább finom volt), és ezek tetszőleges kombinációja.

De amúgy zömmel szerencsés voltam, mindig finom anyagú, normális mennyiséget "adakozó" partnert találtam.

...ők is meg voltak mindig elégedve a mennyiséggel és minőséggel...

2020. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szájba élvezésre se bírom rávenni magam...
2020. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Engem felizgat a gondolata is:)
2021. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!