Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passzívak tényleg mind...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzívak tényleg mind ilyenek ?

Figyelt kérdés

Középkorúként megismerkedtem egy huszonéves sráccal, olyan barátság extrákkal kapcsolatra. Én csak aktív vagyok, ő pedig passzív. Minden okés volt eddig, de amikor először bújtunk össze, akkor ért kellemetlen az, hogy ő annyira passzív,hogy nekem szinte csak egyoldalúan a d..gás jutna.

Nálam pedig a passzívság azt jelenti, hogy az anál kivételével én is mindent szeretek csinálni, illetve szeretnék.

De neki nem lehetett a farkához érni,stb. Ez vitát okozott,a végén inkább hagytuk is az egészet, a hangulatnak annyi volt.

Mikor elment, annyit mondott , ne nagyon reménykedjek abban,hogy egy passzív hagyja ,hogy vele a d--gás mellett más is lehet.

Nem az első srác akivel voltam,de eddig senki nem volt ilyen. Pedig már azt hittem, lesz egy normális haverom.

Tényleg a passzivitás ma azt jelenti, hogy csak ő cumizik ? És neki semmit nem lehet csinálni részemről, csak d..ni ?

Eléggé elszomorító, vagy lehet, én vagyok túl idétlen ?


2020. nov. 20. 05:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, miért nem jó neki ha őt szopják?
2020. nov. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert nem biorobot vagyok, de úgy látszik a melegek többsége ilyen.
2020. nov. 20. 06:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a passzívak és a full passzívak.

Na ő full passzív

2020. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Most már ezt is tudom...

Viszont akkor én sem vagyok full aktív, de ez van.

Nem baj, ebből is tanultam, nem keresek inkább senkit sem. :)

2020. nov. 20. 06:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szoktam inkább uni sráccal összejönni, nem passzívval.
2020. nov. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szoktam én azt mondani, hogy uni-passzív vagyok. Szeretem ha szopnak, de análban én csak befogadó vagyok. Ez a srác full passzív volt.
2020. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha már általánosítgatunk, akkor ez alapján a középkorú aktívok nem túl intelligensek.
2020. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem lehetett ezt megbeszélni, hogy ne legyen meglepetés? Végül is nem '86-ba járunk, amikor jeligével hívtad a szerkesztőséget és nem volt mód arra, hogy tisztázzátok, mi van. Szerintem ha nyíltan megdumáljátok előre, hogy ezekkel a feltételekkel megy a dolog, akkor még haverok is lehettek, és idővel lehet több is belefér.

Naja, az általánosítást mellőzni kéne, mert így joggal érzik mások, hogy akkor a középkorú aktívak is mind ilyen... "idétlenek" - ha már így fogalmaztál :D

2020. nov. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha az intelligencia fokmérője az, hogy elfekszem, mint a nagy Alföld és hagyom , hogy más tegye amit szeretne, akkor tényleg nem vagyok intelligens középkorú.

De inkább vagyok amilyen,mint egy magát kiszolgáltató " kényúr "...

2020. nov. 20. 08:04
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Uni vagyok, és szintén unikkal ismerkedem.
2020. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!